Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Olympiada

(2022)
Olympiada
Premiera: 2022 (Światowa premiera)
Produkcja: Chiny
Reżyseria: Xin Zhu
Scenariusz: Xin Zhu
Wyświetleń: 30690
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 2505
Oceń: | 85% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 20.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Olympiada

Gdyby nauka mogła starannie przewidzieć ludzkie efekty czy piękno sportu wciąż by trwał? Nasz bohater, osierocony sportowiec Marat, jest zdeterminowanym wyznawcą ducha...


Gdyby nauka mogła starannie przewidzieć ludzkie rezultaty czy piękno sportu wciąż by trwał? Nasz bohater, osierocony sportowiec Marat, jest zdeterminowanym wyznawcą ducha olimpijskiego, lecz gdy jego ikona zostaje uznana za genetycznie zmodyfikowaną, jego wiara zostaje zachwiana, mimo że staje się świeżym bohaterem, który budzi w ludziach wariactwo na punkcie zawodów sportowych. "Olympic" to thriller sportowy w scenerii sci-fi, który rozważa skomplikowaną relację pomiędzy potencjałem ludzkości a postępem technologicznym. Bieganie jest gestem niejednoznacznym — ścigać czy uciekać?


Film Olympiada miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Chiny. Za reżyserię odpowiada Xin Zhu. Za scenariusz odpowiedzialny był Xin Zhu. Zaliczamy go do gatunku Sci-Fi / Krótkometrażowy. Strona z filmem Olympiada została wyświetlona u nas 30690 razy, a video otrzymało 2505 polubień. Co więcej, aż 85% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 20.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Olympiada (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Olympiada online oglądaj, Olympiada gdzie obejrzeć, Olympiada zalukaj cda, Olympiada cały film do obejrzenia, Olympiada oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Olympiada

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych