Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Ojciec Wirgiliusz / Father Goose

(1964)
Ojciec Wirgiliusz
Premiera: 10 grudnia 1964 (świat)
Produkcja: USA
Reżyseria: Ralph Nelson
Scenariusz: Peter Stone, Frank Tarloff
Wyświetleń: 79660
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 2416
Oceń: | 86% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 16.06.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Ojciec Wirgiliusz cały film 1964 - oglądaj online

W lutym 1942 roku australijska marynarka wojenna ewakuuje Salamaua w obliczu japońskiej inwazji. Komandor Frank Houghton (Trevor Howard) zmusza własnego starego...


W lutym 1942 roku australijska marynarka wojenna ewakuuje Salamaua w obliczu japońskiej inwazji. Komandor Frank Houghton (Trevor Howard) zmusza własnego starego kumpla, Amerykanina zamieszkującego wyspy Pacyfiku, Waltera Ecklanda (Cary Grant), żeby ten został alianckim strażnikiem wybrzeża. Houghton zabiera Ecklanda, który dotychczasowo zainteresowany był tylko piciem i łowieniem ryb, na wyspę Matalava celem obserwacji samolotów wroga. Na wyspie Bundy Walter wnet znajduje francuską nauczycielkę Catherine Freneau (Leslie Caron) wraz z jej siedmiorgiem podopiecznych. Mężczyzna, aczkolwiek niechętnie, zabiera je ze sobą na Matalavę.


Film Ojciec Wirgiliusz miał swoją premierę w 1964 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Ralph Nelson. Za scenariusz odpowiedzialny był Peter Stone / Frank Tarloff. Zaliczamy go do gatunku Wojenny / Komedia rom.. Strona z filmem Ojciec Wirgiliusz została wyświetlona u nas 79660 razy, a video otrzymało 2416 polubień. Co więcej, aż 86% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 16.06.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Ojciec Wirgiliusz (1964) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Ojciec Wirgiliusz cały film lektor PL

Cały film Ojciec Wirgiliusz to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 2416 lajków!


Obejrzyj Ojciec Wirgiliusz z napisami PL

Ojciec Wirgiliusz napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Ojciec Wirgiliusz zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w USA, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Ojciec Wirgiliusz CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Ralph Nelson i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 1964 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Ojciec Wirgiliusz z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Peter Stone / Frank Tarloff z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 1964 roku. Tak czy inaczej, to co w Ojciec Wirgiliusz z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Wojenny / Komedia rom. dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 16.06.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Ojciec Wirgiliusz za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 1964 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 86% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Ojciec Wirgiliusz bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Ojciec Wirgiliusz cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Ojciec Wirgiliusz vider i inne produkcje z gatunku Wojenny / Komedia rom. na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Ojciec Wirgiliusz w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 79660 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 1964 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Ralph Nelson, scenarzysta Peter Stone / Frank Tarloff oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Ojciec Wirgiliusz zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Ojciec Wirgiliusz zerknij przyciągnie widzów USA przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 86% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Ojciec Wirgiliusz zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Ojciec Wirgiliusz w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 2416 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Ojciec Wirgiliusz HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych