Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Ojciec w podróży służbowej / Otac na službenom putu

(1985)
Ojciec w podróży służbowej
Premiera: 15 stycznia 1985 (świat)
Produkcja: Jugosławia
Reżyseria: Emir Kusturica
Scenariusz: Abdulah Sidran
Wyświetleń: 83220
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 9687
Oceń: | 89% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 7.12.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Ojciec w podróży służbowej cały film 1985 - oglądaj online

Akcja hitu toczy się w latach 50. w Jugosławii. Malik, sześcioletni chłopak dowiaduje się któregoś dnia, że jego tata, Mesa wyjechał w podróż służbową. W...


Akcja hitu toczy się w latach 50. w Jugosławii. Malik, sześcioletni chłopak dowiaduje się któregoś dnia, że jego tata, Mesa wyjechał w podróż służbową. W sytuacji jednakże zostaje on skazany na trzy lata ciężkich robót w kopalni za antypaństwowy dowcip. Życie rodzinki zamienia się znacząco.


Film Ojciec w podróży służbowej miał swoją premierę w 1985 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Jugosławia. Za reżyserię odpowiada Emir Kusturica. Za scenariusz odpowiedzialny był Abdulah Sidran. Zaliczamy go do gatunku Dramat / Komedia. Strona z filmem Ojciec w podróży służbowej została wyświetlona u nas 83220 razy, a video otrzymało 9687 polubień. Co więcej, aż 89% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 7.12.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Ojciec w podróży służbowej (1985) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Ojciec w podróży służbowej cały film lektor PL

Cały film Ojciec w podróży służbowej to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 9687 lajków!


Obejrzyj Ojciec w podróży służbowej z napisami PL

Ojciec w podróży służbowej napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Ojciec w podróży służbowej zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Jugosławia, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Ojciec w podróży służbowej CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Emir Kusturica i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 1985 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Ojciec w podróży służbowej z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Abdulah Sidran z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 1985 roku. Tak czy inaczej, to co w Ojciec w podróży służbowej z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Dramat / Komedia dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 7.12.2023 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Ojciec w podróży służbowej za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 1985 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 89% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Ojciec w podróży służbowej bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Ojciec w podróży służbowej cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Ojciec w podróży służbowej vider i inne produkcje z gatunku Dramat / Komedia na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Ojciec w podróży służbowej w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 83220 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 1985 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Emir Kusturica, scenarzysta Abdulah Sidran oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Ojciec w podróży służbowej zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Ojciec w podróży służbowej zerknij przyciągnie widzów Jugosławia przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 89% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Ojciec w podróży służbowej zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Ojciec w podróży służbowej w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 9687 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Ojciec w podróży służbowej HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych