Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Ojciec Szpiler / Svećenikova djeca

(2013)
Ojciec Szpiler
Nagrody: Film dostał 1 nagrodę i 2 nominacje
Premiera: 3 stycznia 2013 (świat)
Reżyseria: Vinko Brešan
Scenariusz: Mate Matišić
Wyświetleń: 51946
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 6573
Oceń: | 85% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 9.06.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Ojciec Szpiler cały film 2013 - oglądaj online

Młody ksiądz przybywa na adriatycką wyspę z misją. Chcąc przyczynić się do zwiększenia przyrostu naturalnego, nakłuwa prezerwatywy, zanim zostaną sprzedane.


Bogobojny Petar handluje prezerwatywami. Nie ma wyrzutów sumienia, ponieważ papież wydał dekret, w którym częściowo godzi się na ich używanie. Na małej dalmatyńskiej wyspie, na której stoi kiosk Petara, pogłębia się jednakże niż demograficzny. Wysłany na tamtejszą parafię młodociany katolicki ksiądz don Fabijan postanawia genialnie zbuntować się przeciwko papieskiemu prawu. Przekonuje Petara, że o przyrost naturalny dbać należy. Jak to zrobić? Potajemnie dziurawiąc sprzedawane kondomy! Do spisku księdza i kioskarza dołącza również konserwatywny farmaceuta. W zaciszu apteki miesza pigułki antykoncepcyjne z witaminami, czym pomaga położyć kres wszelkiej antykoncepcji w mieście. Mała wyspa na powrót się zaludnia. Przypadkowe ciąże owocują zawieraniem małżeństw obywateli Dalmacji z turystami. Informacje o szybkim przyroście naturalnym wyciekają zatem poza granice Chorwacji. Przyciągają tłumy bezdzietnych par i drużyny telewizyjne. Miasto rozpoczyna tętnić życiem – kotłują się w nim namiętności, a trzej spiskowcy rozkoszy zadbają o to, by niemowlęta przychodziły na świat w zdrowiu i wierze katolickiej. Sielanka nie trwa jednakże długo. Trzem mężczyznom staje bowiem na drodze jedna dziewczyna. Żona Petara odkrywa zmowę i w mgnieniu oka jedna z dziurawych prezerwatyw ląduje na biurku biskupa. Czy w ten sposób rzeczywistość zostaje zażegnana, a winni ukarani? Bynajmniej. Dopiero teraz wszystko rozpoczyna się wymykać spod kontroli…


Film Ojciec Szpiler miał swoją premierę w 2013 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Chorwacja / Serbia / Czarnogóra. Za reżyserię odpowiada Vinko Brešan. Za scenariusz odpowiedzialny był Mate Matišić. Zaliczamy go do gatunku Dramat / Komedia. Strona z filmem Ojciec Szpiler została wyświetlona u nas 51946 razy, a video otrzymało 6573 polubień. Co więcej, aż 85% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 9.06.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Ojciec Szpiler (2013) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Ojciec Szpiler cały film lektor PL

Cały film Ojciec Szpiler to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 6573 lajków!


Obejrzyj Ojciec Szpiler z napisami PL

Ojciec Szpiler napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Ojciec Szpiler zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Chorwacja / Serbia / Czarnogóra, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Ojciec Szpiler CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Vinko Brešan i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2013 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Ojciec Szpiler z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Mate Matišić z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2013 roku. Tak czy inaczej, to co w Ojciec Szpiler z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Dramat / Komedia dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 9.06.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Ojciec Szpiler za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2013 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 85% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Ojciec Szpiler bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Ojciec Szpiler cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Ojciec Szpiler vider i inne produkcje z gatunku Dramat / Komedia na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Ojciec Szpiler w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 51946 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2013 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Vinko Brešan, scenarzysta Mate Matišić oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Ojciec Szpiler zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Ojciec Szpiler zerknij przyciągnie widzów Chorwacja / Serbia / Czarnogóra przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 85% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Ojciec Szpiler zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Ojciec Szpiler w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 6573 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Ojciec Szpiler HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych