Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Obiady piątkowe / Friday Night Dinner

(2011)
Obiady piątkowe
Nagrody: Serial dostał 1 nominację
Produkcja: Wielka Brytania
Wyświetleń: 38778
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 9196
Oceń: | 85% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 26.05.2024

Oglądaj cały serial online

Obiady piątkowe cały serial 2011 - oglądaj online

Rodzina Goodmanów zawsze je razem piątkowe obiady. Ta tradycja nie podoba się Jonny'emu i Adamowi.


Dla rodzinki Goodmanów piątkowe obiady to świętość. Czas, gdy wszyscy domownicy zbierają się przy stole, by pobyć razem i porozmawiać o własnych radościach, sukcesach i porażkach. Nie wszyscy jednakże są zadowoleni z tej tradycji. Adam (Simon Bird) i jego brat Jonny (Tom Rosenthal) traktują ją jako irytującą konieczność. Co prawda mogą najeść się do syta, lecz muszą spędzić piątkowy wieczór z mamą (Tamsin Greig) i tatą (Paul Ritter). Nie, aby ich rodzice nie byli fantastyczni. Wyzwaniem jest jednakże obserwowanie ojca wyjadającego keczup łatwo z butelki, wysłuchiwanie niekończących się opowieści matki o programie "Masterchef" czy podziwianie babki, paradującej po mieszkaniu w bikini.


Serial Obiady piątkowe miał swoją premierę w 2011 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Wielka Brytania. Zaliczamy go do gatunku Komedia. Strona z serialem Obiady piątkowe została wyświetlona u nas 38778 razy, a video otrzymało 9196 polubień. Co więcej, aż 85% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 26.05.2024. Zapraszamy do obejrzenia serialu Obiady piątkowe (2011) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Obiady piątkowe cały serial lektor PL

Cały serial Obiady piątkowe to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że serial online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 9196 lajków!


Obejrzyj Obiady piątkowe z napisami PL

Obiady piątkowe napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym serialu Obiady piątkowe zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Wielka Brytania, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Obiady piątkowe CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego serialu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2011 roku również wyróżniają się na tle innych seriali tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Obiady piątkowe z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego serialu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2011 roku. Tak czy inaczej, to co w Obiady piątkowe z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Komedia dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie serialowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 26.05.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały serial Obiady piątkowe za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2011 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 85% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Obiady piątkowe bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Obiady piątkowe cały serial bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych seriali w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Obiady piątkowe vider i inne produkcje z gatunku Komedia na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały serial online Obiady piątkowe w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 38778 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2011 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser , scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Obiady piątkowe zalukaj – jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio powstały. Obiady piątkowe zerknij przyciągnie widzów Wielka Brytania przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 85% użytkowników lubiących ten serial? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Obiady piątkowe zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Obiady piątkowe w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 9196 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym serialu Obiady piątkowe HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych