Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Obcy w Ameryce / Aliens in America

(2007)
Obcy w Ameryce
Nagrody: Serial dostał 1 nominację
Produkcja: USA
Wyświetleń: 39467
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 6999
Oceń: | 85% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 24.05.2024

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Obcy w Ameryce cały serial 2007 - oglądaj online

Młody muzułmański student z Pakistanu zostaje wysłany, żeby zamieszkać z chrześcijańską rodzinką z Wisconsin w ramach programu światowych wymian młodzieży.


Młody muzułmański student z Pakistanu zostaje wysłany, żeby zamieszkać z chrześcijańską rodzinką z Wisconsin w ramach programu światowych wymian młodzieży.


Serial Obcy w Ameryce miał swoją premierę w 2007 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Zaliczamy go do gatunku Komedia. Strona z serialem Obcy w Ameryce została wyświetlona u nas 39467 razy, a video otrzymało 6999 polubień. Co więcej, aż 85% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 24.05.2024. Zapraszamy do obejrzenia serialu Obcy w Ameryce (2007) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Obcy w Ameryce cały serial lektor PL

Cały serial Obcy w Ameryce to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że serial online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 6999 lajków!


Obejrzyj Obcy w Ameryce z napisami PL

Obcy w Ameryce napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym serialu Obcy w Ameryce zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w USA, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Obcy w Ameryce CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego serialu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2007 roku również wyróżniają się na tle innych seriali tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Obcy w Ameryce z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego serialu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2007 roku. Tak czy inaczej, to co w Obcy w Ameryce z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Komedia dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie serialowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 24.05.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały serial Obcy w Ameryce za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2007 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 85% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Obcy w Ameryce bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Obcy w Ameryce cały serial bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych seriali w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Obcy w Ameryce vider i inne produkcje z gatunku Komedia na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały serial online Obcy w Ameryce w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 39467 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2007 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser , scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Obcy w Ameryce zalukaj – jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio powstały. Obcy w Ameryce zerknij przyciągnie widzów USA przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 85% użytkowników lubiących ten serial? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Obcy w Ameryce zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Obcy w Ameryce w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 6999 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym serialu Obcy w Ameryce HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych