Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Nieznośny ciężar wielkiego talentu / The Unbearable Weight of Massive Talent

(2022)
Nieznośny ciężar wielkiego talentu
Premiera: 22 kwietnia 2022 (Polska)
Produkcja: USA
Reżyseria: Tom Gormican
Scenariusz: Tom Gormican, Kevin Etten
Wyświetleń: 90007
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 2606
Oceń: | 84% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 20.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Potrzebujący zastrzyku gotówki hollywoodzki supergwiazdor Nicolas Cage przyjmuje zaproszenie do posiadłości zagadkowego milionera, nie podejrzewając, że staje się uczestnikiem szczególnie groźnej gierki.


Legenda kina Nicolas Cage tonie w długach. Aby się z nich wykaraskać przyjmuje niecodzienną, lecz intratną propozycję od własnego zamożnego wielbiciela – Javiego Gutierreza. Ma być honorowym gościem na jego przyjęciu urodzinowym w prestiżowej rezydencji. Szybko okazuje się, że panowie nadają na tych samych falach. Zapowiada się zatem szampańska zabawa i nic nie zwiastuje problemów. Nawet to, że Javi ma szalenie wybuchowy temperament i niezdrową skłonność do przemocy i nielegalnych rozrywek. Przecież wszystko jest dla ludzi! Innego zdania są jednakże tajni agenci amerykańskich służb, którzy składają Cage’owi propozycję nie do odrzucenia: bo lekkomyślnie nawiązał właśnie przyjaźń z jednym z najniebezpieczniejszych ludzi na Ziemi, będzie musiał pomóc w ujawnieniu jego przestępczej działalności. Tymczasem Javi namawia Cage’a, by ten odgrywał najsłynniejsze sceny ze własnych hitów. Nicolas w filmach to istny pan życia i śmierci, który, kiedy należy zostawia Las Vegas, by nawet bez twarzy dać się poznać po dzikości serca. Ale w prawdziwym życiu nawet dwa miliony dolarów napiwku to za niewiele, by zgodzić się na pocałunek śmierci.


Film Nieznośny ciężar olbrzymiego talentu to amerykańska komedia, za reżyserię której odpowiedzialny jest Tom Gormican, zaś scenariusz do hitu spisał wraz z nim Kevin Etten. W hicie zagrali pomiędzy innymi Nicolas Cage, Pedro Pascal, Tiffany Haddish, Neil Patrick Harris, Sharon Horgan, Ike Barinholtz, Jacob Scipio, Alessandra Mastronardi oraz Lily Mo Sheen. W hicie Nieznośny ciężar olbrzymiego talentu Nicolas Cage wciela się w samego siebię, czyli Nicolasa Cage'a, gwiazdę kina, której olbrzymim wielbicielem jest pewien meksykański miliarder Javi Guiterrez. Niespełniony twórczo i stojący na krawędzi bankructwa Nick przyjmuje ofertę 1 miliona dolarów za udział w urodzinach miliardera, który w sytuacji jest baronem narkotykowym. Cage ma odgrywać przed nim ukochane scenki ze własnych najważniejszych ról. Wydaje się, że czeka ich szampańska zabawa. Nieoczekiwanie sprawy przybierają zwariowany obrót, kiedy Cage zostaje zatrudniony przez agentkę CIA, która od lat poluje na Javiego. Sytuacja wymyka się spod kontroli, lecz aktor nie ma wyboru i musi dalej grać w tę gierkę, jeżeli chce uwolnić z rąk Javiego własną małżonkę i córkę. Legenda kina Nicolas Cage tonie w długach. Aby się z nich wykaraskać przyjmuje niecodzienną, lecz intratną propozycję od własnego zamożnego wielbiciela - Javiego Gutierreza. Ma być honorowym gościem na jego przyjęciu urodzinowym w ekskluzywnej rezydencji. Szybko okazuje się, że panowie nadają na tych samych falach. Zapowiada się zatem niesamowita zabawa i nic nie zwiastuje problemów. Nawet to, że Javi ma szalenie wybuchowy temperament i niezdrową skłonność do przemocy i nielegalnych rozrywek. Przecież wszystko jest dla ludzi! Innego zdania są jednakże tajni agenci amerykańskich służb, którzy składają Cage'owi propozycję nie do odrzucenia: bo lekkomyślnie nawiązał właśnie przyjaźń z jednym z najniebezpieczniejszych ludzi na Ziemi, będzie musiał pomóc w ujawnieniu jego przestępczej działalności. Tymczasem Javi namawia Cage'a, by ten odgrywał najsłynniejsze sceny ze własnych hitów. Nicolas w filmach to istny pan życia i śmierci, który, kiedy należy zostawia Las Vegas, by nawet bez twarzy dać się poznać po dzikości serca. Ale w prawdziwym życiu nawet dwa miliony dolarów napiwku to za niewiele, by zgodzić się na pocałunek śmierci. Film Nieznośny ciężar olbrzymiego talentu jest zwariowaną komedią pomyłek i pełną akcji produkcją przy której z pewnością nie można się nudzić oraz której też nie brak humoru.


Film Nieznośny ciężar wielkiego talentu miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Tom Gormican. Za scenariusz odpowiedzialny był Tom Gormican / Kevin Etten. Zaliczamy go do gatunku Komedia. Strona z filmem Nieznośny ciężar wielkiego talentu została wyświetlona u nas 90007 razy, a video otrzymało 2606 polubień. Co więcej, aż 84% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 20.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Nieznośny ciężar wielkiego talentu (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Nieznośny ciężar wielkiego talentu online oglądaj, Nieznośny ciężar wielkiego talentu gdzie obejrzeć, Nieznośny ciężar wielkiego talentu zalukaj cda, Nieznośny ciężar wielkiego talentu cały film do obejrzenia, Nieznośny ciężar wielkiego talentu oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych