Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Nieznany fotograf I wojny światowej

(2014)
Nieznany fotograf I wojny światowej
Premiera: 17 listopada 2014 (świat)
Produkcja: Wielka Brytania
Reżyseria: Brian Henry Martin
Scenariusz: Brian Henry Martin
Wyświetleń: 56909
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 9737
Oceń: | 90% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 22.09.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Nieznany fotograf I wojny światowej cały film 2014 - oglądaj online

Dokument przybliża niezwykłą historię brytyjskiego żołnierza, który na zachodni front zabrał aparat fotograficzny.


Żołnierzom, walczącym w pierwszej wojnie międzynarodowej, nie wolno było robić zdjęć. Tymczasem kapral George Hackney (1888-1977) z Belfastu robił fotografie od chwili, kiedy w październiku 1915 roku wsiadł na pokład okrętu wiozącego go na front. Korzystając z nieuwagi albo nieobecności oficerów, dokumentował życie w okopach i na kwaterach, krajobrazy, francuskie i belgijskie wioski oraz miasta. Wyszedł cało z walki nad Sommą, gdzie straciło życie milion żołnierzy. Miał zasadę: nie fotografował zamordowanych przyjaciół i wrogów. Był dobrym obserwatorem, jak na amatora znakomicie komponował kadry. Pamiętnik niszczył, ale albumy ze fotografiami po jego śmierci trafiły do muzeum i stały się sensacją. Współczesny fotograf na paru z nich rozpoznał własnego przodka, sierżanta, który nie powrócił z batalii. Wędrując śladem Hackneya, powtarza ujęcia sprzed stu lat. Historycy próbują ustalić tożsamość innych żołnierzy z albumu, zrekonstruować biografię fotografa i jego moralne dylematy.


Film Nieznany fotograf I wojny światowej miał swoją premierę w 2014 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Wielka Brytania. Za reżyserię odpowiada Brian Henry Martin. Za scenariusz odpowiedzialny był Brian Henry Martin. Zaliczamy go do gatunku Fabularyzowany dok.. Strona z filmem Nieznany fotograf I wojny światowej została wyświetlona u nas 56909 razy, a video otrzymało 9737 polubień. Co więcej, aż 90% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 22.09.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Nieznany fotograf I wojny światowej (2014) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Nieznany fotograf I wojny światowej cały film lektor PL

Cały film Nieznany fotograf I wojny światowej to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 9737 lajków!


Obejrzyj Nieznany fotograf I wojny światowej z napisami PL

Nieznany fotograf I wojny światowej napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Nieznany fotograf I wojny światowej zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Wielka Brytania, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Nieznany fotograf I wojny światowej CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Brian Henry Martin i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2014 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Nieznany fotograf I wojny światowej z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Brian Henry Martin z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2014 roku. Tak czy inaczej, to co w Nieznany fotograf I wojny światowej z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Fabularyzowany dok. dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 22.09.2023 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Nieznany fotograf I wojny światowej za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2014 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 90% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Nieznany fotograf I wojny światowej bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Nieznany fotograf I wojny światowej cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Nieznany fotograf I wojny światowej vider i inne produkcje z gatunku Fabularyzowany dok. na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Nieznany fotograf I wojny światowej w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 56909 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2014 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Brian Henry Martin, scenarzysta Brian Henry Martin oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Nieznany fotograf I wojny światowej zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Nieznany fotograf I wojny światowej zerknij przyciągnie widzów Wielka Brytania przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 90% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Nieznany fotograf I wojny światowej zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Nieznany fotograf I wojny światowej w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 9737 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Nieznany fotograf I wojny światowej HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych