Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Nie cudzołóż i nie kradnij

(2022)
Nie cudzołóż i nie kradnij
Premiera: 18 listopada 2022 (Światowa i polska premiera kinowa)
Produkcja: Polska
Reżyseria: Mariusz Kuczewski
Scenariusz: Mariusz Kuczewski
Wyświetleń: 68823
Wersja: Polski
Ulubione: 5312
Oceń: | 82% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 15.04.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

PL

Nie cudzołóż i nie kradnij cały film 2022 - oglądaj online

Nigdy nie zostawiaj mężczyzny samego w domku. Jeśli spodziewasz się, że po czułym pożegnaniu, on wsunie kapcie i usiądzie z lekturą pod kocem, ostro się zawiedziesz. Takiej...


Nigdy nie zostawiaj mężczyzny samego w domku. Jeśli spodziewasz się, że po czułym pożegnaniu, on wsunie kapcie i usiądzie z lekturą pod kocem, ostro się zawiedziesz. Takiej okazji nie przegapia Patryk (Mateusz Banasiuk), który odpina przysłowiowe „wrotki”, kiedy jego małżonka Renata (Aleksandra Popławska) wyjeżdża na kilka dni. Patryk miłosną pustkę wypełnia towarzystwem Sandry (Julia Wieniawa), przez co los niefortunnie łączy go z sutenerem Alfim (Cezary Pazura), pewną zagadkową przesyłką i parą fajtłapowatych mafiozów (Sebastian Stankiewicz i Bartek Firlet), którzy są na jej tropie. Gdy na ratunek Patrykowi ruszy jego brat, ksiądz Mariusz (Mariusz Drężek), sprawy skomplikują się jeszcze bardziej. Nikt tutaj nie dostanie rozgrzeszenia, a kara za grzechy będzie nieuchronna i sroga. Nadal jednakże pozostanie zapytanie, czy o tym wszystkim zadecydował przypadek, spisek, czy Bóg.


Film Nie cudzołóż i nie kradnij to polska komedia kryminalna, za której scenariusz i reżyserię odpowiedzialny jest Mariusz Kuczewski. W hicie zagrali pomiędzy innymi Mateusz Banasiuk, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Cezary Pazura, Mariusz Drężek, Bartłomiej Firlet, Sebastian Stankiewicz, Michał Żurawski, Aleksandra Popławska oraz Ewa Zakrzewska. Nie cudzołóż i nie kradnij opisuje historię, której motyw przewodni mówi o tym, aby nie zostawiać mężczyzny samego w domku. Jeśli spodziewasz się, że po czułym pożegnaniu, on wsunie kapcie i usiądzie z lekturą pod kocem, ostro się zawiedziesz. Takiej okazji nie przegapa Patryk, który odpina przysłowiowe wrotki, kiedy jego małżonka Renata wyjeżdża na kilka dni. Kobieta nie pozostaje mu jednakże dłużna, ponieważ sama grzeszy bez skrupułów. Bardzo lubi fundusze, a jeszcze bardziej Jurka - wspólnika własnego męża. Patryk zaś miłosną pustkę wypełnia towarzystwem Sandry, dzięki której zawiera niefortunne znajomości z mafiozem Alfim i mafijnymi cynglami - Fastrygą i Krupnikiem. Choć na pierwszy rzut oka wyglądają oni jak głupi i głupszy, kiedy pewna kluczowa przesyłka trafia do złego adresata, umieją skutecznie pociągnąć za spust. Do tego postrzelonego towarzystwa dołącza ksiądz Mariusz, a wówczas zbiorowe rozgrzeszenie staje się najbardziej pożądanym towarem w mieście. Film Nie cudzołóż i nie kradnij jest pełną humoru produkcją, która ma zamiar dostarczyć widzom głównie rozrywki, lecz też zachęcić do refleksji nad moralnością i zrządzeniami losu. Komedia jest także zainspirowana biblią, która jest tak nazywaną najstarszą księgą świata i stara się wypunktować skutki najczęstszych grzechów ludzkich.


Film Nie cudzołóż i nie kradnij miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Polska. Za reżyserię odpowiada Mariusz Kuczewski. Za scenariusz odpowiedzialny był Mariusz Kuczewski. Zaliczamy go do gatunku Komedia kryminalna. Strona z filmem Nie cudzołóż i nie kradnij została wyświetlona u nas 68823 razy, a video otrzymało 5312 polubień. Co więcej, aż 82% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 15.04.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Nie cudzołóż i nie kradnij (2022) w najlepszej jakości w wersji Polskiej.


Nie cudzołóż i nie kradnij cały film lektor PL

Cały film Nie cudzołóż i nie kradnij to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 5312 lajków!


Obejrzyj Nie cudzołóż i nie kradnij z napisami PL

Nie cudzołóż i nie kradnij napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Nie cudzołóż i nie kradnij zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Polska, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Nie cudzołóż i nie kradnij CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Mariusz Kuczewski i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2022 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Nie cudzołóż i nie kradnij z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Mariusz Kuczewski z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2022 roku. Tak czy inaczej, to co w Nie cudzołóż i nie kradnij z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Komedia kryminalna dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 15.04.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Nie cudzołóż i nie kradnij za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2022 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 82% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Nie cudzołóż i nie kradnij bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Nie cudzołóż i nie kradnij cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Nie cudzołóż i nie kradnij vider i inne produkcje z gatunku Komedia kryminalna na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Nie cudzołóż i nie kradnij w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 68823 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2022 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Mariusz Kuczewski, scenarzysta Mariusz Kuczewski oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Nie cudzołóż i nie kradnij zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Nie cudzołóż i nie kradnij zerknij przyciągnie widzów Polska przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 82% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Nie cudzołóż i nie kradnij zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Nie cudzołóż i nie kradnij w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 5312 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Nie cudzołóż i nie kradnij HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych