Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Morbius

(2022)
Morbius
Świat: Marvel
Premiera: 1 kwietnia 2022 (Polska)
Produkcja: USA
Reżyseria: Daniel Espinosa
Wyświetleń: 45230
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 7524
Oceń: | 87% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 9.04.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Morbius cały film 2022 - oglądaj online

Biochemik Michael Morbius, usiłując wyleczyć się z rzadkiej choroby krwi, niechcący zaraża się pewnym rodzajem wampiryzmu.


Śmiertelnie chory na rzadką chorobę krwi, zdeterminowany, by ocalić siebie i innych chorych, dr Morbius zaczyna ryzykowną gierkę. Ale coś, co najpierw zdaje się olbrzymim sukcesem staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba...


Film Morbius to amerykański hit akcji science fiction o superbohaterach, za reżyserię którego odpowiedzialny jest Daniel Espinosa, zaś scenariusz do hitu napisali Matt Sazama i Burk Sharpless, a za produkcję odpowiada studio Marvel oraz Columbia Pictures. W hicie zagrali pomiędzy innymi Jared Leto, Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal, Tyrese Gibson, Michael Keaton, Charlie Shotwell oraz Corey Johnson. Morbius opisuje o śmiertelnie chorym na rzadką chorobę krwi, zdeterminowanym, by ocalić siebie i innych chorych, doktorze, jakim jest Michael Morbius, który zaczyna ryzykowną gierkę. Początkowo coś, co zdaje się olbrzymim sukcesem staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba. Dr Morbius usiłuje groźnego leki, które dotyka go formą wampiryzmu, w wyniku czego staje się wampirem po próbie wyleczenia z rzadkiej choroby krwi. Michael Morbius od dziecka zna doktora Emila Nokosa lekarza, który pracował w szkole głównego bohatera. Kreowany jest na mentora i substytut ojca. To on zainspirował Michaela do zastania doktorem i odnalezienia leki na własną chorobę. Kiedy widzimy już dorosłego Morbiusa jest on świadomy, że odnalezienie leku jest niezbędne, by przetrwać. W pewnym momencie wpada na Loxiasa Crowna, który wręcza mu walizkę z martwym nietoperzem-wampirem i olbrzymim nożem. Wkrótce okazuje się, że Crown też rozpaczał na tę samą chorobę co Morbius, a lekarstwo znalazł w jaskini w Brazylii. Bohater chwyta się ostatecznej, niedorzecznej, deski ratunku. Odnajduje na miejscu zagadkową maszynę, a głos Crowna tłumaczy nam, co Morbius musi w tym momencie zrobić - nacina dłoń i przykłada ją do urządzenia. W tym momencie w jego stronę lecą nietoperze zabijając wszystkich innych, a on traci przytomność. Po przebudzeniu dociera do portu, gdzie wsiada na statek towarowy do Nowego Jorku. Transformacja w wampira zaczyna się od zjedzenia żywego szczura. Gdy statek zostaje zaatakowany przez piratów Morbius rozpoczyna mordować, a całą rzeź widzimy jego oczami. Film Morbius jest adaptacją serii komiksów o postaci o tej samej nazwie wydawnicta Marvel Comics.


Film Morbius miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Daniel Espinosa. Za scenariusz odpowiedzialny był Matt Sazama / Burk Sharpless. Zaliczamy go do gatunku Akcja / Sci-Fi. Strona z filmem Morbius została wyświetlona u nas 45230 razy, a video otrzymało 7524 polubień. Co więcej, aż 87% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 9.04.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Morbius (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Morbius cały film lektor PL

Cały film Morbius to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 7524 lajków!


Obejrzyj Morbius z napisami PL

Morbius napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Morbius zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w USA, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Morbius CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Daniel Espinosa i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2022 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Morbius z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Matt Sazama / Burk Sharpless z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2022 roku. Tak czy inaczej, to co w Morbius z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Akcja / Sci-Fi dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 9.04.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Morbius za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2022 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 87% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Morbius bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Morbius cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Morbius vider i inne produkcje z gatunku Akcja / Sci-Fi na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Morbius w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 45230 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2022 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Daniel Espinosa, scenarzysta Matt Sazama / Burk Sharpless oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Morbius zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Morbius zerknij przyciągnie widzów USA przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 87% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Morbius zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Morbius w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 7524 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Morbius HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych