Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Morbius

(2022)
Morbius
Świat: Marvel
Premiera: 1 kwietnia 2022 (Polska)
Produkcja: USA
Reżyseria: Daniel Espinosa
Wyświetleń: 45230
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 7524
Oceń: | 87% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 20.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Morbius

Biochemik Michael Morbius, usiłując wyleczyć się z rzadkiej choroby krwi, niechcący zaraża się pewnym rodzajem wampiryzmu.


Śmiertelnie chory na rzadką chorobę krwi, zdeterminowany, by ocalić siebie i innych chorych, dr Morbius zaczyna ryzykowną gierkę. Ale coś, co najpierw zdaje się olbrzymim sukcesem staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba...


Film Morbius to amerykański hit akcji science fiction o superbohaterach, za reżyserię którego odpowiedzialny jest Daniel Espinosa, zaś scenariusz do hitu napisali Matt Sazama i Burk Sharpless, a za produkcję odpowiada studio Marvel oraz Columbia Pictures. W hicie zagrali pomiędzy innymi Jared Leto, Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal, Tyrese Gibson, Michael Keaton, Charlie Shotwell oraz Corey Johnson. Morbius opisuje o śmiertelnie chorym na rzadką chorobę krwi, zdeterminowanym, by ocalić siebie i innych chorych, doktorze, jakim jest Michael Morbius, który zaczyna ryzykowną gierkę. Początkowo coś, co zdaje się olbrzymim sukcesem staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba. Dr Morbius usiłuje groźnego leki, które dotyka go formą wampiryzmu, w wyniku czego staje się wampirem po próbie wyleczenia z rzadkiej choroby krwi. Michael Morbius od dziecka zna doktora Emila Nokosa lekarza, który pracował w szkole głównego bohatera. Kreowany jest na mentora i substytut ojca. To on zainspirował Michaela do zastania doktorem i odnalezienia leki na własną chorobę. Kiedy widzimy już dorosłego Morbiusa jest on świadomy, że odnalezienie leku jest niezbędne, by przetrwać. W pewnym momencie wpada na Loxiasa Crowna, który wręcza mu walizkę z martwym nietoperzem-wampirem i olbrzymim nożem. Wkrótce okazuje się, że Crown też rozpaczał na tę samą chorobę co Morbius, a lekarstwo znalazł w jaskini w Brazylii. Bohater chwyta się ostatecznej, niedorzecznej, deski ratunku. Odnajduje na miejscu zagadkową maszynę, a głos Crowna tłumaczy nam, co Morbius musi w tym momencie zrobić - nacina dłoń i przykłada ją do urządzenia. W tym momencie w jego stronę lecą nietoperze zabijając wszystkich innych, a on traci przytomność. Po przebudzeniu dociera do portu, gdzie wsiada na statek towarowy do Nowego Jorku. Transformacja w wampira zaczyna się od zjedzenia żywego szczura. Gdy statek zostaje zaatakowany przez piratów Morbius rozpoczyna mordować, a całą rzeź widzimy jego oczami. Film Morbius jest adaptacją serii komiksów o postaci o tej samej nazwie wydawnicta Marvel Comics.


Film Morbius miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Daniel Espinosa. Za scenariusz odpowiedzialny był Matt Sazama / Burk Sharpless. Zaliczamy go do gatunku Akcja / Sci-Fi. Strona z filmem Morbius została wyświetlona u nas 45230 razy, a video otrzymało 7524 polubień. Co więcej, aż 87% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 20.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Morbius (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Morbius online oglądaj, Morbius gdzie obejrzeć, Morbius zalukaj cda, Morbius cały film do obejrzenia, Morbius oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Morbius

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych