Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Mister Roberts

(1955)
Mister Roberts
Premiera: 10 lipca 1955 (świat)
Produkcja: USA
Reżyseria: Mervyn LeRoy, John Ford
Wyświetleń: 40510
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 2877
Oceń: | 87% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 15.06.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Mister Roberts cały film 1955 - oglądaj online

Pan Roberts jest na pokładzie amerykańskiego statku zaopatrzeniowego, operującego na Pacyfiku podczas drugiej batalii międzynarodowej. Zrobiłby wszystko, aby opuścić cichy...


Pan Roberts jest na pokładzie amerykańskiego statku zaopatrzeniowego, operującego na Pacyfiku podczas drugiej batalii międzynarodowej. Zrobiłby wszystko, aby opuścić cichy statek i wziąć udział w działaniach wojennych. Problem w tym, że kapitan statku to tyran, nie zgadzający się na podpisanie podań o transfer pisanych przez Robertsa. Na statku znajduje się również chorąży Pulver, który unika pracy jak jedynie może, a na życie zarabia handlując towarami. Roberts i jego załoga nadal walczą o własne prawa, nie ustępując nawet w najmniejszych sprawach.


Film Mister Roberts miał swoją premierę w 1955 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Mervyn LeRoy / John Ford / .... Za scenariusz odpowiedzialny był Frank S. Nugent / Joshua Logan. Zaliczamy go do gatunku Dramat / Komedia / Wojenny. Strona z filmem Mister Roberts została wyświetlona u nas 40510 razy, a video otrzymało 2877 polubień. Co więcej, aż 87% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 15.06.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Mister Roberts (1955) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Mister Roberts cały film lektor PL

Cały film Mister Roberts to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 2877 lajków!


Obejrzyj Mister Roberts z napisami PL

Mister Roberts napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Mister Roberts zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w USA, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Mister Roberts CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Mervyn LeRoy / John Ford / ... i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 1955 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Mister Roberts z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Frank S. Nugent / Joshua Logan z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 1955 roku. Tak czy inaczej, to co w Mister Roberts z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Dramat / Komedia / Wojenny dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 15.06.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Mister Roberts za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 1955 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 87% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Mister Roberts bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Mister Roberts cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Mister Roberts vider i inne produkcje z gatunku Dramat / Komedia / Wojenny na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Mister Roberts w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 40510 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 1955 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Mervyn LeRoy / John Ford / ..., scenarzysta Frank S. Nugent / Joshua Logan oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Mister Roberts zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Mister Roberts zerknij przyciągnie widzów USA przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 87% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Mister Roberts zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Mister Roberts w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 2877 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Mister Roberts HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych