Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Mężczyzna, kobieta, pies

(2021)
Mężczyzna, kobieta, pies
Premiera: 3 grudnia 2021 (Światowa premiera)
Produkcja: USA
Wyświetleń: 15747
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 9770
Oceń: | 84% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 17.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Mężczyzna, kobieta, pies

Ludzie i psy są ściśle związani długą historią. Poznajemy punkt widzenia obydwu stron na ewolucję tej więzi.


Jest dużo hipotez na temat tego, jak i czemu dzieje ludzi i psów złączyły się 10 000 lat temu. Czy myśliwi rozpoczęli wychowywać szczeniaki wilków? A może psy same się udomowiły? Niezależnie od początków, nasze życia są ze sobą powiązane na stałe. W tym programie poznamy historię tego długiego związku, widzianą oczami zarówno człowieka, jak i psa. Od psów pasterskich i obronnych po towarzyszy zabawy.


Film Mężczyzna, kobieta, pies miał swoją premierę w 2021 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Zaliczamy go do gatunku Reality-show / Przyrodniczy. Strona z filmem Mężczyzna, kobieta, pies została wyświetlona u nas 15747 razy, a video otrzymało 9770 polubień. Co więcej, aż 84% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 17.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Mężczyzna, kobieta, pies (2021) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Mężczyzna, kobieta, pies online oglądaj, Mężczyzna, kobieta, pies gdzie obejrzeć, Mężczyzna, kobieta, pies zalukaj cda, Mężczyzna, kobieta, pies cały film do obejrzenia, Mężczyzna, kobieta, pies oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Mężczyzna, kobieta, pies

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych