Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Mężczyzna bez pamięci

(2022)
Mężczyzna bez pamięci
Premiera: 1 października 2022 (Światowa premiera) 12 października 2022 (Polska premiera kinowa)
Produkcja: USA
Reżyseria: Sam Macaroni
Scenariusz: Van B. Nguyen
Wyświetleń: 19937
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 3450
Oceń: | 82% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 21.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Mężczyzna bez pamięci

Dotknięty amnezją pacjent meksykańskiego szpitala staje się celem kartelu. Musi zrobić wszystko, by odkryć prawdę, i to prędko.


"Blackout" opisuje o Cainie (Duhamel), który budzi się w meksykańskim szpitalu bez pamięci. Po spotkaniu z Anną (Cornish) odkrywa, kim jest, lecz niebawem walczy o życie, kiedy kilka skonfliktowanych frakcji kartelu atakuje go, z których każda szuka czegoś, co ukradł.


Film Mężczyzna bez pamięci miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Sam Macaroni. Za scenariusz odpowiedzialny był Van B. Nguyen. Zaliczamy go do gatunku Akcja. Strona z filmem Mężczyzna bez pamięci została wyświetlona u nas 19937 razy, a video otrzymało 3450 polubień. Co więcej, aż 82% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 21.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Mężczyzna bez pamięci (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Mężczyzna bez pamięci online oglądaj, Mężczyzna bez pamięci gdzie obejrzeć, Mężczyzna bez pamięci zalukaj cda, Mężczyzna bez pamięci cały film do obejrzenia, Mężczyzna bez pamięci oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Mężczyzna bez pamięci

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych