Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Matrix Zmartwychwstania / The Matrix Resurrections

(2021)
Matrix Zmartwychwstania
Nagrody: Film dostał 9 nominacji
Premiera: 16 grudnia 2021 (świat)
Produkcja: USA
Reżyseria: Lana Wachowski
Wyświetleń: 66229
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 4839
Oceń: | 82% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 19.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Matrix Zmartwychwstania

Podążaj za Neo, który prowadzi normalne życie w San Francisco, gdzie jego terapeuta przepisuje mu niebieskie pigułki. Jednak Morfeusz proponuje mu czerwoną pigułkę i znowu otwiera jego umysł na świat Matrix.


"Matrix Zmartwychwstania", długo oczekiwana czwarta wersja przełomowej serii hitów, które zrewolucjonizowały własny gatunek. W świeżym obrazie powracają aktorzy z wcześniejszych części - Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss - w rolach znanych postaci Neo i Trinity.


Film Matrix Zmartwychwstania to amerykański fantastycznonaukowy hit akcji, za reżyserię którego odpowiedzialna jest Lana Wachowski, zaś scenariusz do hitu napisali wraz z nią Aleksandar Hemon i David Mitchell. W hicie zagrali pomiędzy innymi Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jonas, Christina Ricci oraz Telma Hopkins. Matrix Zmartwychwstania to czwarta część z serii hitów pod tytułem Matrix. Dwadzieścia lat po zdarzeniach z Matrix Rewolucje, Neo prowadzi pozornie normalne życie pod jego prawdziwą tożsamością jako Thomas Anderson w San Francisco, z terapeutą, który przepisuje mu niebieskie pigułki mające przeciwdziałać dziwacznym i nienaturalnym rzeczom oraz przebłyskom. Spotyka również kobietę, która zdaje się być Trinity, lecz żadne z nich się nie rozpoznaje. Kiedy jednakże świeża odsłona Morfeusza proponuje mu czerwoną pigułkę i znowu otwiera jego umysł na świat Matrix, który od czasu infekcji Smitha stał się bardziej groźny, Neo dołącza do szajki buntowników, by zawalczyć z świeżym wrogiem. Thomas Anderson prowadzi pozornie normalne życie, biorąc niebieskie pigułki. Miewa jednakże niepokojące przebłyski pamięci, z których zwierza się psychologowi. Spotyka znowu Trinity i zaczyna nową przygodę. Podążaj za Neo, który prowadzi normalne życie w San Francisco, gdzie jego terapeuta przepisuje mu niebieskie pigułki. Jednak Morfeusz proponuje mu czerwoną pigułkę i znowu otwiera jego umysł na świat Matrix. W świecie dwóch sytuacji - gdzie codzienność miesza się z czymś więcej - Thomas Anderson będzie musiał raz jeszcze zdecydować się, czy podążać za królikiem do nory. Wybór nie będzie łatwy, lecz Matrix jest potężniejszy, bardziej strzeżony i niebezpieczniejszy niż kiedykolwiek. Film Matrix Zmartwychwstania to sequel historii pokazanej w pierwszym Matriksie.


Film Matrix Zmartwychwstania miał swoją premierę w 2021 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Lana Wachowski. Za scenariusz odpowiedzialny był Lana Wachowski / Aleksandar Hemon / .... Zaliczamy go do gatunku Akcja / Sci-Fi. Strona z filmem Matrix Zmartwychwstania została wyświetlona u nas 66229 razy, a video otrzymało 4839 polubień. Co więcej, aż 82% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 19.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Matrix Zmartwychwstania (2021) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Matrix Zmartwychwstania online oglądaj, Matrix Zmartwychwstania gdzie obejrzeć, Matrix Zmartwychwstania zalukaj cda, Matrix Zmartwychwstania cały film do obejrzenia, Matrix Zmartwychwstania oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Matrix Zmartwychwstania

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych