Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Kler

(2018)
Kler
Premiera: 18 września 2018 (świat)
Produkcja: Polska
Reżyseria: Wojciech Smarzowski
Wyświetleń: 47842
Wersja: Polski
Ulubione: 5594
Oceń: | 82% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 13.06.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

PL

Kler cały film 2018 - oglądaj online

Życie trzech księży ulega zmianie, gdy ich drogi krzyżują się znowu.


Przed paroma laty dramatyczne zdarzenia złączyły dzieje trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt własnego uratowania. Na co dzień układa im się szczególnie różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w olbrzymim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce... Drugi z księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt nieźle wiedzie się również Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo własnej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych złączą się po raz następny, a zdarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.


Przed paroma laty dramatyczne zdarzenia złączyły dzieje trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt własnego uratowania. Na co dzień układa im się szczególnie różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w gigantycznym mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce... Drugi z księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt nieźle wiedzie się również Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo własnej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych złączą się po raz następny, a zdarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich. Kler jeszcze przed własną premierą wywołał wiele kontrowersji. W swoim obrazie Wojciech Smarzowski pokazuje kulisy instytucji Kościoła katolickiego. Film Kler opisuje historię trzech księży, których dzieje w przeszłości splotła pewna katastrofa. Od tamtego czasu spotykają się w każdą rocznicę, żeby świętować wspólnie cud jej przeżycia. Każdy z nich jest inny, każdy osadzony w innych realiach instytucji kościelnej. Ksiądz Lisowski to pracownik kurii, swego rodzaju karierowicz. Marzy o objęciu stanowiska w Watykanie. Ksiądz Trybus z kolei jest proboszczem w wiejskiej parafii. Panujące ubóstwo często budzi w nim słabości i skłania do złego. Natomiast ksiądz Kukula, choć żarliwy w własnej wierze, nie umie utrzymać zaufania ze strony parafian. W hicie zjawia się także arcybiskup Mordowicz, wysoko postawiony urzędnik kościelny, który własne wpływy umie wykorzystać i robi to bez pardonu. Losy trzech księży splatają się w hicie po raz następny, a ciąg zaistniałych zdarzeń szczególnie mocno odbija się na życiu każdego z tych trzech członków kleru. Obraz Wojciecha Smarzowskiego, jak wszystkie dotychczasowe, trzeba do mocnych i bezkompromisowych. Reżyser w hicie Kler pokazuje ludzki wymiar Kościoła katolickiego. Daje wizję kościoła, w którym grzeszni są nie jedynie wierni, lecz i księża, bo zarówno jedni, jak i drudzy są jedynie ludźmi.


Film Kler miał swoją premierę w 2018 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Polska. Za reżyserię odpowiada Wojciech Smarzowski. Za scenariusz odpowiedzialny był Wojciech Smarzowski / Wojciech Rzehak. Zaliczamy go do gatunku Obyczajowy. Strona z filmem Kler została wyświetlona u nas 47842 razy, a video otrzymało 5594 polubień. Co więcej, aż 82% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 13.06.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Kler (2018) w najlepszej jakości w wersji Polskiej.


Kler cały film lektor PL

Cały film Kler to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 5594 lajków!


Obejrzyj Kler z napisami PL

Kler napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Kler zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Polska, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Kler CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Wojciech Smarzowski i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2018 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Kler z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Wojciech Smarzowski / Wojciech Rzehak z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2018 roku. Tak czy inaczej, to co w Kler z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Obyczajowy dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 13.06.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Kler za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2018 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 82% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Kler bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Kler cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Kler vider i inne produkcje z gatunku Obyczajowy na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Kler w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 47842 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2018 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Wojciech Smarzowski, scenarzysta Wojciech Smarzowski / Wojciech Rzehak oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Kler zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Kler zerknij przyciągnie widzów Polska przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 82% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Kler zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Kler w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 5594 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Kler HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych