Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Harmony

(2022)
Harmony
Premiera: 2022 (Światowa premiera kinowa)
Produkcja: Francja
Wyświetleń: 86070
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 7267
Oceń: | 89% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 19.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Harmony

Gdzieś w górach dwójka młodocianych pasterzy mieszka ze własnymi owcami. Lalou niebawem wyjedzie na batalię, na której nie chce zawalczyć. Clara wyznaje mu miłość, lecz on nie...


Gdzieś w górach dwójka młodocianych pasterzy mieszka ze własnymi owcami. Lalou niebawem wyjedzie na batalię, na której nie chce zawalczyć. Clara wyznaje mu miłość, lecz on nie odwzajemnia uczucia. Udaje się do dziwacznego hotelu zagubionego w sercu góry, gdzie właściciel miejsca, niepokojący Coppelius, zezwala mu spędzić chwilę z Harmony, seksualnym androidem, w którym Lalou jest zakochany. Życie toczy się dalej, lecz pewnego dnia Harmony mówi Lalou, że Coppelius chce sformatować jej pamięć.


Film Harmony miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Francja. Za reżyserię odpowiada Céline Gailleurd / Olivier Bohler. Za scenariusz odpowiedzialny był Céline Gailleurd / Olivier Bohler. Zaliczamy go do gatunku Sci-Fi / Krótkometrażowy. Strona z filmem Harmony została wyświetlona u nas 86070 razy, a video otrzymało 7267 polubień. Co więcej, aż 89% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 19.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Harmony (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Harmony online oglądaj, Harmony gdzie obejrzeć, Harmony zalukaj cda, Harmony cały film do obejrzenia, Harmony oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Harmony

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych