Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Ghosts of Afghanistan

(2021)
Ghosts of Afghanistan
Premiera: 2021 (Światowa premiera)
Reżyseria: Julian Sher
Wyświetleń: 30167
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 7871
Oceń: | 88% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 17.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Ghosts of Afghanistan

Graeme Smith podążał za żołnierzami w okresie batalii w Afganistanie. Teraz powraca do miejsca, które przyprawiało go o koszmary, żeby sprawdzić, czy jest nadzieja na pokój....


Graeme Smith podążał za żołnierzami w okresie batalii w Afganistanie. Teraz powraca do miejsca, które przyprawiało go o koszmary, żeby sprawdzić, czy jest nadzieja na pokój. Smith znowu odwiedza starych kolegów oraz kolegów i widzi głębokie podziały w państwie. Odbywa niezwykłą podróż, żeby odwiedzić talibów w ich nieoficjalnej siedzibie poza Afganistanem, w Doha w Katarze. Ruch, który niegdyś zakazał telewizji i kamer, ma teraz młode pokolenie nowoczesnych przywódców, którzy publikują hity na oficjalnej stronie internetowej talibów i wykorzystują media społecznościowe do rozpowszechniania własnego przesłania. Po latach relacjonowania batalii odkrywa ludzi, którzy po raz pierwszy debatują o tym, jak wprowadzić pokój. Może tym razem mordowanie się skończy.


Film Ghosts of Afghanistan miał swoją premierę w 2021 roku. Za reżyserię odpowiada Julian Sher. Zaliczamy go do gatunku Dokumentalny. Strona z filmem Ghosts of Afghanistan została wyświetlona u nas 30167 razy, a video otrzymało 7871 polubień. Co więcej, aż 88% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 17.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Ghosts of Afghanistan (2021) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Ghosts of Afghanistan online oglądaj, Ghosts of Afghanistan gdzie obejrzeć, Ghosts of Afghanistan zalukaj cda, Ghosts of Afghanistan cały film do obejrzenia, Ghosts of Afghanistan oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Ghosts of Afghanistan

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych