Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Elvis

(2022)
Elvis
Reżyseria: Baz Luhrmann
Scenariusz: Sam Bromell, Baz Luhrmann
Wyświetleń: 39417
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 8937
Oceń: | 82% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 19.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Elvis

Historia Elvisa Presleya (Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Hanks), która zapoczątkowała się wraz z początkiem bezprecedensowej...


Historia Elvisa Presleya (Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Hanks), która zapoczątkowała się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym fragmentem opowieści jest jedna z kluczowych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley.


Film Elvis to amerykański epicki, biograficzny dramat muzyczny, za reżyserię którego odpowiedzialny jest Baz Luhrmann, zaś scenariusz do hitu napisali wraz z nim Sam Bromell, Jeremy Doner i Craig Pearce. W hicie zagrali pomiędzy innymi Austin Butler, Tom Hanks, Kodi Smit-McPhee, David Wenham, Dacre Montgomery, Luke Bracey, Richard Roxburgh, Olivia DeJonge oraz Xavier Samuel. Elvis opisuje o życiu i karierze piosenkarza i aktora Elvisa Presleya, od młodszych lat do zostania gwiazdą rock and rolla i hitu, a także o jego trudnych relacjach z menedżerem, pułkownikiem Tomem Parkerem, który był odpowiedzialny za prowadzenie kariery i ogromne powodzenie komercyjne piosenkarza. Historia Elvisa Presleya zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem, która zapoczątkowała się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym fragmentem opowieści jest jedna z kluczowych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley. Elvis Presley był jedną z kluczowych ikon popkultury dwudziestego wieku. Jego muzyka miała olbrzymi wpływ na trendy muzyczne, dlatego dużo magazynów opisywało go jako Króla Rock and Rolla. Elvisa słuchali wszyscy, nie szokuje zatem fakt, że szacowany nakład ze sprzedaży wszystkich jego wydawnictw muzycznych sięgnął ponad 600 milionów płyt. Opowieść opiera się na całym życiu jednego z najbardziej legendarnych artystów w historii muzyki jakim był Elis Presley, poczynając od jego kariery wojskowej po wyjątkowo intratną działalność na polu wielu gatunków muzycznych. Presley miał spory udział w rozwoju takich gatunków jak pop, country, no i przede wszystkim rock and roll. Film Elvis jest nie jedynie historią życia piosenkarza, lecz także obrazem, który prezentuje jakie zmiany kulturowe zaszły w okresie trwania jego całej kariery.


Film Elvis miał swoją premierę w 2022 roku. Za reżyserię odpowiada Baz Luhrmann. Za scenariusz odpowiedzialny był Sam Bromell / Baz Luhrmann / .... Zaliczamy go do gatunku Biograficzny / Dramat / Muzyczny. Strona z filmem Elvis została wyświetlona u nas 39417 razy, a video otrzymało 8937 polubień. Co więcej, aż 82% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 19.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Elvis (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Elvis online oglądaj, Elvis gdzie obejrzeć, Elvis zalukaj cda, Elvis cały film do obejrzenia, Elvis oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Elvis

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych