Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Ederlezi Rising

(2018)
Ederlezi Rising
Nagrody: Film dostał 1 nominację
Premiera: listopad 2017 (świat)
Produkcja: Serbia
Reżyseria: Lazar Bodroza
Scenariusz: Dimitrije Vojnov
Wyświetleń: 76707
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 6769
Oceń: | 89% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 26.05.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Ederlezi Rising cały film 2018 - oglądaj online

Rok 2148. Milutin, wykwalifikowany 37-letni astronauta leci na wyjątkowo groźną misję. Ma dotrzeć do układu Alfa Centauri na planetę nadającą się do zasiedlenia przez...


Rok 2148. Milutin, obeznany 37-letni astronauta leci na wyjątkowo groźną misję. Ma dotrzeć do układu Alfa Centauri na planetę nadającą się do zasiedlenia przez ludzi. Żeby zapobiec nudzie podczas długiej podróży, za towarzyszkę dostaje kobietę-androida Nimani dostosowanego do własnego profilu psychologicznego. Tysiąc lat świetlnych od Ziemi, z pilotem w dłoni, Milutin steruje androidem i czuje się jak bóg. Ma nareszcie własną seksualną niewolnicę na wyłączność. Przekracza następne granice, aż do momentu, gdy chęć zdominowania Nimani wykracza poza jej oprogramowanie. Wtedy wpada na zamysł zresetowania jej i wgrania realnych emocji.


Film Ederlezi Rising miał swoją premierę w 2018 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Serbia. Za reżyserię odpowiada Lazar Bodroza. Za scenariusz odpowiedzialny był Dimitrije Vojnov. Zaliczamy go do gatunku Sci-Fi. Strona z filmem Ederlezi Rising została wyświetlona u nas 76707 razy, a video otrzymało 6769 polubień. Co więcej, aż 89% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 26.05.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Ederlezi Rising (2018) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Ederlezi Rising cały film lektor PL

Cały film Ederlezi Rising to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 6769 lajków!


Obejrzyj Ederlezi Rising z napisami PL

Ederlezi Rising napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Ederlezi Rising zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Serbia, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Ederlezi Rising CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Lazar Bodroza i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2018 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Ederlezi Rising z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Dimitrije Vojnov z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2018 roku. Tak czy inaczej, to co w Ederlezi Rising z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Sci-Fi dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 26.05.2023 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Ederlezi Rising za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2018 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 89% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Ederlezi Rising bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Ederlezi Rising cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Ederlezi Rising vider i inne produkcje z gatunku Sci-Fi na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Ederlezi Rising w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 76707 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2018 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Lazar Bodroza, scenarzysta Dimitrije Vojnov oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Ederlezi Rising zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Ederlezi Rising zerknij przyciągnie widzów Serbia przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 89% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Ederlezi Rising zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Ederlezi Rising w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 6769 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Ederlezi Rising HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych