Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Drobne rany / Petites coupures

(2003)
Drobne rany
Nagrody: Film dostał 1 nominację
Premiera: 12 lutego 2003 (świat)
Produkcja: Francja, Wielka Brytania
Reżyseria: Pascal Bonitzer
Wyświetleń: 34568
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 4652
Oceń: | 85% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 13.04.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Drobne rany cały film 2003 - oglądaj online

W środku zimy Bruno, reporter, szamocze się pomiędzy piękną Gaelle a młodą kochanką Nathalie. W jego życiu są jeszcze 2 dziewczyny - Beatrice i Mathilde. Beatrice jest...


W środku zimy Bruno, reporter, szamocze się pomiędzy piękną Gaelle a młodą kochanką Nathalie. W jego życiu są jeszcze 2 dziewczyny - Beatrice i Mathilde. Beatrice jest nieznajomą, w której niebawem się zakochuje. Natomiast Mathilde jest tą, ktora zajmie jego mysli, kiedy zostanie opuszczony przez pierwsza kobietę....


Film Drobne rany miał swoją premierę w 2003 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Francja / Wielka Brytania. Za reżyserię odpowiada Pascal Bonitzer. Za scenariusz odpowiedzialny był Pascal Bonitzer / Emmanuel Salinger. Zaliczamy go do gatunku Dramat / Komedia. Strona z filmem Drobne rany została wyświetlona u nas 34568 razy, a video otrzymało 4652 polubień. Co więcej, aż 85% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 13.04.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Drobne rany (2003) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Drobne rany cały film lektor PL

Cały film Drobne rany to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 4652 lajków!


Obejrzyj Drobne rany z napisami PL

Drobne rany napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Drobne rany zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Francja / Wielka Brytania, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Drobne rany CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Pascal Bonitzer i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2003 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Drobne rany z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Pascal Bonitzer / Emmanuel Salinger z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2003 roku. Tak czy inaczej, to co w Drobne rany z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Dramat / Komedia dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 13.04.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Drobne rany za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2003 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 85% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Drobne rany bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Drobne rany cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Drobne rany vider i inne produkcje z gatunku Dramat / Komedia na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Drobne rany w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 34568 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2003 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Pascal Bonitzer, scenarzysta Pascal Bonitzer / Emmanuel Salinger oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Drobne rany zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Drobne rany zerknij przyciągnie widzów Francja / Wielka Brytania przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 85% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Drobne rany zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Drobne rany w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 4652 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Drobne rany HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych