Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Drobna niedogodność / One Small Hitch

(2013)
Drobna niedogodność
Premiera: 14 lutego 2013 (świat)
Produkcja: USA
Reżyseria: John Burgess
Scenariusz: Dode B. Levenson
Wyświetleń: 57356
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 6664
Oceń: | 83% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 11.04.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Drobna niedogodność cały film 2013 - oglądaj online

Molly zgadza się udawać narzeczoną własnego długoletniego kumpla, Josha, by sprawić szczęście jego choremu tacie. Mężczyzna przed śmiercią chciałby zobaczyć, że zmieniający dziewczyny jak rękawiczki syn odnalazł prawdziwą miłość.


Molly (Aubrey Dollar) wybiera się do Chicago na ślub własnej matki. Tymczasem jej wieloletni kumpel Josh (Shane McRae) dowiaduje się o śmiertelnej chorobie ojca. Marzeniem ojca jest, żeby jego syn, który jest kobieciarzem, odnalazł sobie nareszcie życiową partnerkę. Ponieważ Molly nie ma z kim wybrać się na wesele, zgadza się udawać narzeczoną Josha. Uradowani wiadomością o związku Molly i Josha, rodzice i krewni postanawiają zorganizować dla nich wesele.


Film Drobna niedogodność miał swoją premierę w 2013 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada John Burgess. Za scenariusz odpowiedzialny był Dode B. Levenson. Zaliczamy go do gatunku Komedia rom.. Strona z filmem Drobna niedogodność została wyświetlona u nas 57356 razy, a video otrzymało 6664 polubień. Co więcej, aż 83% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 11.04.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Drobna niedogodność (2013) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Drobna niedogodność cały film lektor PL

Cały film Drobna niedogodność to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 6664 lajków!


Obejrzyj Drobna niedogodność z napisami PL

Drobna niedogodność napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Drobna niedogodność zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w USA, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Drobna niedogodność CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista John Burgess i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2013 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Drobna niedogodność z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Dode B. Levenson z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2013 roku. Tak czy inaczej, to co w Drobna niedogodność z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Komedia rom. dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 11.04.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Drobna niedogodność za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2013 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 83% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Drobna niedogodność bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Drobna niedogodność cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Drobna niedogodność vider i inne produkcje z gatunku Komedia rom. na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Drobna niedogodność w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 57356 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2013 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser John Burgess, scenarzysta Dode B. Levenson oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Drobna niedogodność zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Drobna niedogodność zerknij przyciągnie widzów USA przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 83% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Drobna niedogodność zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Drobna niedogodność w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 6664 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Drobna niedogodność HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych