Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Dom Gucci / House of Gucci

(2021)
Dom Gucci
Nagrody: Film dostał 1 nagrodę i 24 nominacje
Premiera: 24 listopada 2021 (świat)
Produkcja: USA
Reżyseria: Ridley Scott
Wyświetleń: 68865
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 9350
Oceń: | 81% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 15.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Dom Gucci

Historia Patrizii Reggiani, byłej małżonki Maurizio Gucciego, która planowała zamordować własnego męża, wnuczka popularnego projektanta mody Guccio Gucci.


"Dom Gucci" zainspirowany jest zatrważającą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dziesięciolecia miłości, zdrady, dekadencji, pomsty, zwieńczone w końcu zabójstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzinka, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.


Film Dom Gucci to amerykański kryminał biograficzny, za którego reżyserię odpowiedzialny jest Ridley Scott, zaś scenariusz do hitu napisali Roberto Bentivegna i Becky Johnston. W hicie zagrali pomiędzy innymi Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto, Jeremy Irons, Jack Huston, Salma Hayek, Al Pacino, Mădălina Ghenea oraz Camille Cottin. Dom Gucci to historia Patrizii Reggiani, byłej małżonki Maurizio Gucciego, która planowała zamordować własnego męża, wnuczka popularnego projektanta mody Guccio Gucci. Akcja hitu ma miejsce w 1995 roku i przedstawia okoliczności oraz następstwa zabójstwa Maurizio Gucciego, włoskiego biznesmena oraz głowę domku mody Gucci, przez jego byłą małżonkę Patrizie Reggiani. Opowieść o modowej dynastii, która utworzyła markę kojarzącą się na całym świecie z luksusem. Oszałamiający sukces rodzinnego biznesu zakończył się jednakże fenomenalnym krachem i zbrodnią, która wstrząsnęła nie jedynie Włochami. "Blichtr, chciwość, seks, moda i prestiżowa galanteria skórzana - czego więcej można pragnąć?" - pisał Michael Gross ("Model") o lekturze, na której oparto scenariusz hitu. "The Wall Street Journal" podkreślał: "To wnikliwa kronika narodzin i upadku firmy". Film Dom Gucci jest zainspirowany wstrząsającą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dziesięciolecia miłości, zdrady, dekadencji, vendetty, zwieńczone w końcu zabójstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzinka, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.


Film Dom Gucci miał swoją premierę w 2021 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Ridley Scott. Za scenariusz odpowiedzialny był Roberto Bentivegna / Becky Johnston. Zaliczamy go do gatunku Biograficzny / Dramat. Strona z filmem Dom Gucci została wyświetlona u nas 68865 razy, a video otrzymało 9350 polubień. Co więcej, aż 81% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 15.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Dom Gucci (2021) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Dom Gucci online oglądaj, Dom Gucci gdzie obejrzeć, Dom Gucci zalukaj cda, Dom Gucci cały film do obejrzenia, Dom Gucci oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Dom Gucci

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych