Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Doktor Strange w multiwersum obłędu / Doctor Strange in the Multiverse of Madness

(2022)
Doktor Strange w multiwersum obłędu
Świat: Marvel
Premiera: 6 maja 2022 (Polska)
Produkcja: USA
Reżyseria: Sam Raimi
Wyświetleń: 70326
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 2643
Oceń: | 81% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 20.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Po zdarzeniach z "Avengers: Koniec gierki" dr Stephen Strange kontynuuje walkę ze złem. Tym razem stawi czoło swojemu byłemu kumplowi Mordo.

Film Doktor Strange w multiwersum obłędu to amerykański fantastycznonaukowy hit akcji, oparty na podstawie serii komiksów o superbohaterze pod pseudonimem Doktor Strange wydawnictwa Marvel Comics. Za reżyserię hitu odpowiedzialny jest Sam Raimi, zaś scenariusz napisali Jade Halley Bartlett i Michael Waldronl, a za produkcję odpowiadają studia Marvel i Disney. W hicie zagrali pomiędzy innymi Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Rachel McAdams, Benedict Wong, Chiwetel Ejiofor, Michael Stuhlbarg oraz Xochitl Gomez. Akcja hitu Doktor Strange w multiwersum obłędu ma miejsce po zdarzeniach z Avengers: Koniec gierki, gdzie lekar Stephen Strange kontynuuje walkę ze złem. Ponownie stanie do potyczki ze złem, a jego następnym wrogiem i szczególnie poważnym przeciwnikiem będzie tym razem jego były kumpel o imieniu Mordo. Po zdarzeniach z hitu Spider-Man: Bez drogi do domku i pierwszym sezonie miniserialu Loki, lekar Stephen Strange z wsparciem zarówno starych jak i świeżych mistycznych sprzymierzeńców, podróżuje w multiwersum, żeby mierzyć się z świeżym, zagadkowym przeciwnikiem. Doktor Stephen Strange rzuca zabronione zaklęcie, które otwiera drzwi do multiwersum, w tym alternatywnej wersji samego siebie, którego niebezpieczeństwo dla ludzkości jest zbyt olbrzymie dla złączonych sił Strange'a, Wonga i Wandy Maximoff. Doktor Strange w multiwersum obłędu jest drugą częścią (Doktor Strange 2) i sequelem hitu pod tytułem Doktor Strange, Avengers: Koniec gierki, WandaVision, Spider-Man: Bez drogi do domku oraz jest crossoverem i kontynuacją pierwszego sezonu miniserialu pod tytułem Loki. Marvel Studios MCU odblokowuje multiwersum i przesuwa jego granice dalej niż kiedykolwiek poprzednio. Film Doktor Strange w multiwersum obłędu wchodzi w skład IV fazy Marvel Cinematic Universe i jest dwudziestym ósmym hitem należącym do tej franczyzy.


Film Doktor Strange w multiwersum obłędu miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Sam Raimi. Za scenariusz odpowiedzialny był Jade Halley Bartlett / Michael Waldron. Zaliczamy go do gatunku Fantasy / Przygodowy. Strona z filmem Doktor Strange w multiwersum obłędu została wyświetlona u nas 70326 razy, a video otrzymało 2643 polubień. Co więcej, aż 81% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 20.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Doktor Strange w multiwersum obłędu online oglądaj, Doktor Strange w multiwersum obłędu gdzie obejrzeć, Doktor Strange w multiwersum obłędu zalukaj cda, Doktor Strange w multiwersum obłędu cały film do obejrzenia, Doktor Strange w multiwersum obłędu oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych