Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Córki McLeoda / McLeod's Daughters

(2001)
Córki McLeoda
Nagrody: Serial dostał 2 nominacje
Twórcy: Posie Graeme-Evans, Caroline Stanton
Produkcja: Australia
Wyświetleń: 97146
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 4377
Oceń: | 81% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 16.05.2024

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Córki McLeoda cały serial 2001 - oglądaj online

Dwie siostry spotykają się po dwudziestu latach, gdy dziedziczą po tacie farmę bydła. Razem z trzema pomocnicami próbują utrzymać posiadłość.


Dwie rozdzielone w dzieciństwie siostry spotykają się znowu, gdy dziedziczą dużą farmę bydła w australijskim buszu. Tess i Claire skupiają wokoło siebie damską siłę roboczą, by z dużą dozą humoru i ciepła zaczyąć prowadzić wyjątkowe życie na farmie Drovers Run. Drovers Run to farma hodowlana położona 180 kilometrów od najbliższego miasta i 400 kilometrów od olbrzymiego miasteczka. Była przez pokolenia własnością rodzinki McLeodów i przechodziła z ojca na syna. Jack McLeod prowadził farmę wraz ze własną pierwszą żoną. Niestety, dziewczyna zmarła rodząc ich drugie dziecię, synka, który takrze zmarł zaraz po swoim urodzeniu. Jack w pośpiechu ożenił się z Ruth, ognistą kobietą z miasteczka. Ona dała mu drugą córkę, Tess (Bridie Carter). Dwie małe dziewczynki szczególnie się miłowały, lecz Ruth nie umiała przywyknąć do samotnego życia w australijskim buszu. Gdy Tess miała pięć lat Ruth wyjechała z Drovers Run i zabrała córeczkę do miasteczka. Jack i Claire zostali sami. Tess szczególnie brakowało siostrzyczki, lecz prędko zorientowała się, że rozmaite napomknienia o wiejskim życiu są niemile widziane przez jej matkę. Pogodziła się zatem ze stratą i zapoczątkowała nowe życie. Serial Córki McLeoda zaczyna się w momencie, kiedy Tess otrzymuje wiadomość od adwokata, że odziedziczyła połowę farmy po śmierci ojca. Przed głównymi bohaterkami staje sporo wyzwań, lecz ich miłość i szacunek do ziemi oraz do siebie wzajemnie stanowi klucz do przetrwania. Kobiety z Drovers Run mają te same marzenia, co inne dziewczyny. Mogłyby być naszymi siostrami albo koleżankami. Po prostu żyją w wyjątkowym miejscu, dzięki któremu stają tym, kim są... bohaterkami.


Serial Córki McLeoda miał swoją premierę w 2001 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Australia. Zaliczamy go do gatunku Dramat / Obyczajowy. Strona z serialem Córki McLeoda została wyświetlona u nas 97146 razy, a video otrzymało 4377 polubień. Co więcej, aż 81% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 16.05.2024. Zapraszamy do obejrzenia serialu Córki McLeoda (2001) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Córki McLeoda cały serial lektor PL

Cały serial Córki McLeoda to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że serial online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 4377 lajków!


Obejrzyj Córki McLeoda z napisami PL

Córki McLeoda napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym serialu Córki McLeoda zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Australia, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Córki McLeoda CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego serialu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2001 roku również wyróżniają się na tle innych seriali tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Córki McLeoda z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego serialu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2001 roku. Tak czy inaczej, to co w Córki McLeoda z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Dramat / Obyczajowy dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie serialowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 16.05.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały serial Córki McLeoda za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2001 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 81% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Córki McLeoda bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Córki McLeoda cały serial bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych seriali w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Córki McLeoda vider i inne produkcje z gatunku Dramat / Obyczajowy na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały serial online Córki McLeoda w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 97146 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2001 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser , scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Córki McLeoda zalukaj – jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio powstały. Córki McLeoda zerknij przyciągnie widzów Australia przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 81% użytkowników lubiących ten serial? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Córki McLeoda zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Córki McLeoda w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 4377 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym serialu Córki McLeoda HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych