Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Córka przeznaczenia / Niña... amada mía

(2003)
Córka przeznaczenia
Produkcja: Meksyk
Wyświetleń: 80974
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 3407
Oceń: | 85% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 28.05.2023

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Córka przeznaczenia cały serial 2003 - oglądaj online

Isabela Soriano jest piękną, dumną i upartą młodą dziewczyną, jednakże w tym samym okresie jest wspaniałomyślna i szlachetna. Studiowała administrację korporacją i teraz pomaga w...


Isabela Soriano jest piękną, dumną i upartą młodą dziewczyną, jednakże w tym samym okresie jest wspaniałomyślna i szlachetna. Studiowała administrację korporacją i teraz pomaga w firmie własnego ojca, Clemente. Clemente Soriano jest zamożnym właścicielem ziemskim, silnym i władczym, który utracił małżonkę, gdy jego trzy córeczki były szczególnie małe. Paz Guzman, gosposia, stała się jak druga matka dla Isabeli, Diany i Caroliny, i jest szczególnie podejrzliwa względem drugiej małżonki Clemente - Kariny. Paz jest pewna, że Karina wyszła za Clemente dla jego pieniędzy. Isabela zrywa zaręczyny z Cesarem, którego szczególnie lubił Clemente, bo zakochała się w Victorze, przystojnym 37-letnim pracowitym weterynarzu, który opiekuje się czystej krwi końmi rodzinki Soriano. Victor ma małżonkę Consuelo, której jednakże nie miłuje, i dwie córeczki - Jimenę i Pili. Niemniej jednakże od początku ta namiętna miłość między Isabelą i Victorem zostaje poddana próbie, której sprawczynią są intrygi podłej Kariny, która obsesyjnie pożąda Victora. Diana, młodsza córka Clemente, trafia do ekskluzywnej architektonicznej firmy Octavia Uriate, nie wiedząc, że facet, którego wielbi i szanuje i jego mama pani Socorro, są najgorszymi wrogami jej ojca, odkąd są przekonani, ze to Clemente zamordował Servando Uriate, brata Octavia, żeby zgarnąć jego fortunę i jego małżonkę. Kiedy Clemente dowiaduje się, że jego córka pracuje dla Octavia, żąda, aby zrezygnowała z tej pracy. Diana jednakże odmawia zrobienia tego, motywując, że jest to dla niej doskonała szansa, wie jednakże, że prawdziwym powodem jest jej miłość do Octavia, i jego do niej. Ta miłość będzie pełna przeszkód spowodowanych zawiścią ich rodzin i dużą różnicą ich wieku. Carolina, najmłodsza z sióstr Soriano, jest "wolną duszą", do czasu gdy Pablo, syn Paz, a teraz stajenny, budzi w niej ogromną i namiętną miłość. Clemente jest zaciętym przeciwnikiem tego związku. Szczęście Caroliny nie trwa długo, bo Pablo odchodzi bez jakiegokolwiek wytłumaczenia. "Córka przeznaczenia" jest urzekającą historią miłości, z nadzwyczajnie ludzkimi charakterami i zaskakującymi rozwiązaniami w każdym odcinku. Nakręcony w ślicznych naturalnych sceneriach... produkcja tej sympatycznej telenoweli stoi na wysokim poziomie... "Córka przeznaczenia", jak wygląda twoja miłość ?


Serial Córka przeznaczenia miał swoją premierę w 2003 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Meksyk. Zaliczamy go do gatunku Melodramat. Strona z serialem Córka przeznaczenia została wyświetlona u nas 80974 razy, a video otrzymało 3407 polubień. Co więcej, aż 85% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 28.05.2023. Zapraszamy do obejrzenia serialu Córka przeznaczenia (2003) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Córka przeznaczenia cały serial lektor PL

Cały serial Córka przeznaczenia to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że serial online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 3407 lajków!


Obejrzyj Córka przeznaczenia z napisami PL

Córka przeznaczenia napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym serialu Córka przeznaczenia zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Meksyk, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Córka przeznaczenia CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego serialu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2003 roku również wyróżniają się na tle innych seriali tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Córka przeznaczenia z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego serialu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2003 roku. Tak czy inaczej, to co w Córka przeznaczenia z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Melodramat dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie serialowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 28.05.2023 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały serial Córka przeznaczenia za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2003 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 85% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Córka przeznaczenia bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Córka przeznaczenia cały serial bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych seriali w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Córka przeznaczenia vider i inne produkcje z gatunku Melodramat na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały serial online Córka przeznaczenia w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 80974 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2003 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser , scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Córka przeznaczenia zalukaj – jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio powstały. Córka przeznaczenia zerknij przyciągnie widzów Meksyk przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 85% użytkowników lubiących ten serial? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Córka przeznaczenia zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Córka przeznaczenia w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 3407 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym serialu Córka przeznaczenia HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych