Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Control Z

(2020)
Control Z
Twórcy: Miguel García Moreno, Adriana Pelusi (...)
Produkcja: Meksyk
Wyświetleń: 83526
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 4115
Oceń: | 87% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 17.04.2024

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Control Z cały serial 2020 - oglądaj online

Gdy zagadkowy haker rozpoczyna ujawniać najbardziej intymne tajemnice uczniów w całej szkole, mądra samotniczka Sofía zaczyna walkę z czasami, by odkryć jego tożsamość.


Gdy haker rozpoczyna ujawniać najbardziej intymne tajemnice uczniów całej szkole, porządek społeczny w El Colegio Nacional zostaje wywrócony do góry nogami. Popularne dzieci padają ofiarą prześladowań, status wyrzutków społecznych rośnie, a podejrzany jest każdy. Sofia, inteligentna samotniczka uzbrojona w zdolność dedukcji, ściga się z czasami, by dopaść hakera, zanim ten ujawni następne sekrety. Po drodze uczy się, jak nawiązywać przyjaźnie i odkrywa, czym jest empatia. A może nawet się zakocha?


Serial Control Z to meksykański dramat, którego producentami są Miguel García Moreno i Adriana Pelusi, zaś za produkcję odpowiada studio Netflix. W miniserialu zagrali pomiędzy innymi Ana Valeria Becerril, Michael Ronda, Yankel Stevan, Zión Moreno, Luis Curiel, Samantha Acuña, Macarena García, Fiona Palomo oraz Andres Baida. Control Z opisuje historię zagadkowego hakera, który rozpoczyna ujawniać najbardziej intymne tajemnice uczniów w całej szkole. Bystra samotniczka Sofia zaczyna walkę z czasami, by odkryć jego tożsamość. Gdy haker rozpoczyna ujawniać najbardziej intymne tajemnice uczniów całej szkole, porządek społeczny w El Colegio Nacional zostaje wywrócony do góry nogami. Popularne dzieci padają ofiarą prześladowań, status wyrzutków społecznych rośnie, a podejrzany jest każdy. Sofia, inteligentna samotniczka uzbrojona w zdolność dedukcji, ściga się z czasami, by dopaść hakera, zanim ten ujawni następne sekrety. Po drodze uczy się, jak nawiązywać przyjaźnie i odkrywa, czym jest empatia. A może nawet się zakocha? W El Colegio Nacional rozpoczyna się świeży semestr. Wygląda na to, że wszyscy zapomnieli o Luísie. do czasu aż ktoś przejmuje jego media społecznościowe i rozpoczyna się mścić na tych, którzy zamienili życie chłopca w piekło. Po raz następny Sofía ściga się z czasami, żeby odnaleźć hakera, zanim jego akty pomsty zniszczą następnych uczniów. Serial Control Z jest pełną sekretów produkcją ukazującą sytuacja dzisiejszych czasów w dobie mediów społecznościowych.


Serial Control Z miał swoją premierę w 2020 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Meksyk. Zaliczamy go do gatunku Dramat. Strona z serialem Control Z została wyświetlona u nas 83526 razy, a video otrzymało 4115 polubień. Co więcej, aż 87% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 17.04.2024. Zapraszamy do obejrzenia serialu Control Z (2020) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Control Z cały serial lektor PL

Cały serial Control Z to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że serial online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 4115 lajków!


Obejrzyj Control Z z napisami PL

Control Z napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym serialu Control Z zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Meksyk, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Control Z CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego serialu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2020 roku również wyróżniają się na tle innych seriali tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Control Z z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego serialu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2020 roku. Tak czy inaczej, to co w Control Z z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Dramat dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie serialowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 17.04.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały serial Control Z za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2020 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 87% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Control Z bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Control Z cały serial bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych seriali w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Control Z vider i inne produkcje z gatunku Dramat na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały serial online Control Z w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 83526 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2020 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser , scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Control Z zalukaj – jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio powstały. Control Z zerknij przyciągnie widzów Meksyk przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 87% użytkowników lubiących ten serial? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Control Z zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Control Z w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 4115 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym serialu Control Z HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych