Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Cień i kość / Shadow and Bone

(2021)
Cień i kość
Nagrody: Serial dostał 2 nominacje
Produkcja: USA
Wyświetleń: 70516
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 7710
Oceń: | 88% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 13.04.2024

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Cień i kość cały serial 2021 - oglądaj online

Siły zła stają na drodze młodocianej wojowniczki, która dysponuje magiczną siłą mogącą zjednoczyć jej świat.


Serial "Cień i kość", na podstawie bestsellerowej serii powieści Leigh Bardugo o Uniwersum Griszów, jest osadzony w rozdartym wojną świecie, a jego główną bohaterką jest osierocona w dzieciństwie Alina Starkov, szeregowa żołnierka, która odkrywa w sobie nadzwyczajną moc mogącą być kluczem do wyzwolenia jej państwie. Ogromne niebezpieczeństwo ze strony Fałdy Cienia wisi nad krajem, a Alina zostaje odcięta od wszystkiego, co znała do tej pory, żeby odbyć szkolenie wojskowe jako żołnierka elitarnej armii władających magią Griszów. Opanowanie świeżych umiejętności przychodzi jej z trudem i systematycznie wydaje sobie sprawę, że sprzymierzeńcy i przeciwnicy są dwiema stronami tej samej monety i nic nie jest tym, na co wygląda w tym wyjątkowym świecie. Toczy się konflikt pomiędzy groźnymi przeciwnikami, wśród których znajduje się także banda czarujących bandytów. Przetrwanie będzie wymagało czegoś więcej niż jedynie magii.


Serial Cień i kość to amerykański miniserial fantasy, którego producentami są Christina Strain, Thane Watkins i Rand Geiger, zaś za produkcję miniserialu odpowiada studio Netflix. W miniserialu zagrali pomiędzy innymi Freddy Carter, Jessie Mei Li, Archie Renaux, Amita Suman, Kit Young, Ben Barnes, Simon Sears, Julian Kostov oraz Danielle Galligan. Cień i kość opisuje o Uniwersum Griszów i jest osadzony w rozdartym wojną świecie, a jego główną bohaterką jest osierocona w dzieciństwie Alina Starkov, szeregowa żołnierka, która odkrywa w sobie nadzwyczajną moc mogącą być kluczem do wyzwolenia jej państwie. Ogromne niebezpieczeństwo ze strony Fałdy Cienia wisi nad krajem, a Alina zostaje odcięta od wszystkiego, co znała do tej pory, żeby odbyć szkolenie wojskowe jako żołnierka elitarnej armii władających magią Griszów. Opanowanie świeżych umiejętności przychodzi jej z trudem i systematycznie wydaje sobie sprawę, że kompani i przeciwnicy są dwiema stronami tej samej monety i nic nie jest tym, na co wygląda w tym wyjątkowym świecie. Toczy się konflikt pomiędzy groźnymi przeciwnikami, wśród których znajduje się także grupa czarujących bandytów. Przetrwanie będzie wymagało czegoś więcej niż jedynie magii. Ravka, fantastyczne królestwo oparte na carskim imperium rosyjskim , jest osadzone w rozdartym wojną świecie nękanym przez Cieniste pasmo, pasmo permanentnej ciemności oddzielające wschód od Zachodniej Ravki, zamieszkałej przez mięsożerne skrzydlate istoty popularne jako Volcra. Osierocona twórczyni map Alina Starkov odkrywa, że ​​jest Grishą (posiada moc manipulowania materią), która posiada moc tworzenia światła, które może być kluczem do uwolnienia jej państwie z fałdu. Alina dołącza do elitarnej armii Grishy służącej pod dowództwem generała Kirigana, Przywoływacza Cienia. Ale gdy stara się doskonalić własną moc, odkrywa, że ​​kompani i przeciwnicy mogą być tacy sami i że nic w tym zamożnym świecie nie jest tym, czym się zdaje. W gierkę wchodzą niebezpieczne siły, w tym załoga czarujących bandytów, a przeżycie będzie wymagało czegoś więcej niż jedynie magii. Serial Cień i kość został oparty na podstawie bestsellerowej serii powieści Leigh Bardugo.


Serial Cień i kość miał swoją premierę w 2021 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Zaliczamy go do gatunku Fantasy. Strona z serialem Cień i kość została wyświetlona u nas 70516 razy, a video otrzymało 7710 polubień. Co więcej, aż 88% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 13.04.2024. Zapraszamy do obejrzenia serialu Cień i kość (2021) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Cień i kość cały serial lektor PL

Cały serial Cień i kość to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że serial online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 7710 lajków!


Obejrzyj Cień i kość z napisami PL

Cień i kość napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym serialu Cień i kość zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w USA, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Cień i kość CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego serialu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2021 roku również wyróżniają się na tle innych seriali tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Cień i kość z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego serialu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2021 roku. Tak czy inaczej, to co w Cień i kość z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Fantasy dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie serialowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 13.04.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały serial Cień i kość za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2021 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 88% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Cień i kość bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Cień i kość cały serial bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych seriali w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Cień i kość vider i inne produkcje z gatunku Fantasy na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały serial online Cień i kość w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 70516 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2021 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser , scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Cień i kość zalukaj – jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio powstały. Cień i kość zerknij przyciągnie widzów USA przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 88% użytkowników lubiących ten serial? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Cień i kość zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Cień i kość w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 7710 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym serialu Cień i kość HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych