Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Cichy Don / Tikhiy Don

(1992)
Cichy Don
Produkcja: Rosja, Wielka Brytania
Wyświetleń: 44402
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 4783
Oceń: | 82% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 19.05.2024

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Cichy Don cały serial 1992 - oglądaj online

Ekranizacja znanej i wybitnej powieści Michaiła Szołochowa, za którą pisarz został w 1965 roku uhonorowany Nagrodą Nobla. Historia Kozaków z przełomu XIX i XX wieku,...


Ekranizacja znanej i wybitnej powieści Michaiła Szołochowa, za którą pisarz został w 1965 roku uhonorowany Nagrodą Nobla. Historia Kozaków z przełomu XIX i XX wieku, żyjących nad Donem, który jest świadkiem wielu tragicznych zdarzeń w historii - I batalii międzynarodowej, rewolucji. Bohaterem "Cichego Donu" jest Grigorij Melechow (Rupert Everett). W swoim życiu stara się dochować wierności kozackim tradycjom i ideałom. Niestety zdarzenia batalii i rewolucji sprawiają, że jest ciut zdezorientowany, nie umie dokonać jednoznacznego wyboru politycznego. Z jednej strony bolszewicy, z drugiej Biali, a wszystko to przy równoczesnym zachowaniu tradycji. Dodatkowo w jego życiu też następują zdarzenia, mające poważne konsekwencje dla całej rodzinki - Grigorij ma flirt z żoną sąsiada z tego samego chutoru. Interesująca jest sama historia powstania najnowocześniejszej wersji hitu, którą ostatecznie zrealizowano dużo lat po śmierci reżysera. Bondarczuk kręcił w latach 90-tych XX wieku siedmioodcinkowy miniserial z światową gwiazdorską obsadą. Po ogłoszeniu upadłości przez twórców, hit trafił na kilkanaście lat do skrytki bankowej w roli zastawu dłużnika. Dopiero przed kilku laty syn reżysera Fiodor Bondarczuk (twórca głośnej „9 kompanii”) zdołał, dzięki finansowej wsparcia władz rosyjskich i sponsorów, wykupić taśmy i sam, zgodnie z zapiskami zmarłego w 1994 roku ojca, ostatecznie zmontował całość.


Serial Cichy Don miał swoją premierę w 1992 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Rosja / Wielka Brytania. Zaliczamy go do gatunku Dramat. Strona z serialem Cichy Don została wyświetlona u nas 44402 razy, a video otrzymało 4783 polubień. Co więcej, aż 82% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 19.05.2024. Zapraszamy do obejrzenia serialu Cichy Don (1992) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Cichy Don cały serial lektor PL

Cały serial Cichy Don to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że serial online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 4783 lajków!


Obejrzyj Cichy Don z napisami PL

Cichy Don napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym serialu Cichy Don zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Rosja / Wielka Brytania, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Cichy Don CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego serialu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 1992 roku również wyróżniają się na tle innych seriali tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Cichy Don z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego serialu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 1992 roku. Tak czy inaczej, to co w Cichy Don z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Dramat dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie serialowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 19.05.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały serial Cichy Don za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 1992 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 82% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Cichy Don bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Cichy Don cały serial bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych seriali w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Cichy Don vider i inne produkcje z gatunku Dramat na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały serial online Cichy Don w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 44402 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 1992 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser , scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Cichy Don zalukaj – jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio powstały. Cichy Don zerknij przyciągnie widzów Rosja / Wielka Brytania przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 82% użytkowników lubiących ten serial? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Cichy Don zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Cichy Don w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 4783 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym serialu Cichy Don HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych