Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Bullet Train

(2022)
Bullet Train
Premiera: 15 lipca 2022 (świat)
Produkcja: USA
Reżyseria: David Leitch
Scenariusz: Zak Olkewicz
Wyświetleń: 16770
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 2349
Oceń: | 87% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 17.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Bullet Train

Pięcioro morderców, znajdujących się w szybkim pociągu jadącym z Tokio do Morioki, odkrywa, że ich zlecenia są ze sobą nawzajem związane. Powstaje zapytanie, kto wyjdzie z pociągu żywy i co ich czeka na stacji końcowej.

Film Bullet Train to amerykańska produkcja akcji, za reżyserię której odpowiedzialny jest David Leitch, zaś scenariusz do hitu spisał Zak Olkewicz. W hicie zagrali pomiędzy innymi Brad Pitt, Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Sandra Bullock, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Michael Shannon oraz Bad Bunny. Akcja hitu Bullet train ma miejsce w pociągu jadącym do Tokio, w którym napotyka się szajka płatnych morderców. Pięcioro morderców, znajdujących się w szybkim pociągu jadącym z Tokio do Morioki, odkrywa, że ich zlecenia są ze sobą nawzajem związane. Powstaje zapytanie, kto wyjdzie z pociągu żywy i co ich czeka na stacji końcowej. Powrót do pracy nigdy nie jest tak prosty, jak by się wydawało. Szczególnie, kiedy chodzi o najgroźniejszego zawodowego zabójcę na świecie. Wyszkolony morderca Ladybug chce zrezygnować z życia, lecz zostaje wciągnięty z powrotem przez własną opiekunkę Marie Beetle, żeby zabrać teczkę z tytułowego Bullet Train jadącego z Tokio do Kioto, czyli pociągu Shinkansen, z języka angielskiego Bullet - jest to sieć dynamicznych lini kolejowych w Japonii. W pociągu on i inni rywalizujący mordercy odkrywają, że ich cele są ze sobą związane. Pechowy morderca o imieniu Ladybug po zbyt wielu nieprofesjonalnych próbach chciałby cicho wykonywać własną pracę. Los jednakże ma dla niego inne plany, bo jego najświeższa misja jest na kursie kolizyjnym ze śmiertelnie groźnymi przeciwnikami z całego świata. Wszyscy mają współdzielone, lecz sprzeczne cele - w najszybszym pociągu świata, a Ladybug musi wymyślić, jak z niego wysiąść. Film Bullet Train został oparty na japońskiej powieści Maria Beetle, opublikowanej w języku angielskim jako Bullet Train autorstwa Kōtarō Isaka.


Film Bullet Train miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada David Leitch. Za scenariusz odpowiedzialny był Zak Olkewicz. Zaliczamy go do gatunku Akcja. Strona z filmem Bullet Train została wyświetlona u nas 16770 razy, a video otrzymało 2349 polubień. Co więcej, aż 87% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 17.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Bullet Train (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Bullet Train online oglądaj, Bullet Train gdzie obejrzeć, Bullet Train zalukaj cda, Bullet Train cały film do obejrzenia, Bullet Train oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Bullet Train

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych