Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Boże Ciało

(2019)
Boże Ciało
Premiera: 29 sierpnia 2019 (świat)
Produkcja: Polska
Reżyseria: Jan Komasa
Scenariusz: Mateusz Pacewicz
Wyświetleń: 23759
Wersja: Polski
Ulubione: 5475
Oceń: | 85% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 16.06.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

PL

Boże Ciało cały film 2019 - oglądaj online

Dwudziestoletni Daniel zostaje warunkowo zwolniony z poprawczaka. Wyjeżdża na drugi koniec Polski, aby pracować w stolarni, lecz zamiast tego rozpoczyna udawać księdza.


Inspirowana realnymi zdarzeniami historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie fantazjuje, aby pozostać księdzem. Po paru latach odsiadki chłopiec zostaje warunkowo zwolniony, a później skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Zamiast tego jednakże, popychany niemożliwym do spełnienia marzeniem, Daniel kieruje się do lokalnego kościoła, gdzie zaprzyjaźnia się z proboszczem. Kiedy, pod nieobecność duchownego, nagle nadarza się okazja, chłopiec wykorzystuje ją i w przebraniu księdza rozpoczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Od początku jego sposoby ewangelizacji budzą kontrowersje wśród obywateli, bardzo w oczach surowej kościelnej Lidii. Z czasami jednakże nauki i charyzma fałszywego księdza zaczynają poruszać ludzi pogrążonych w tragedii, która wstrząsnęła miejscową społecznością kilka miesięcy poprzednio. Tymczasem w miasteczku zjawia się zamierzchły kumpel Daniela z poprawczaka, a córka kościelnej, Marta, coraz mocniej rozpoczyna kwestionować duchowość młodocianego księdza. Wszystko to powoduje, że chłopakowi grunt rozpoczyna palić się pod nogami. Rozdarty między sacrum i profanum bohater znajduje jednakże w swoim życiu świeży, kluczowy cel. Postanawia go zrealizować, nawet jeżeli jego sekret miałaby wyjść na jaw...


Film Boże Ciało to dramat, który wyreżyserował Jan Komasa. W hicie wystąpili pomiędzy innymi Bartosz Bielenia, Eliza Rycembel, Aleksandra Konieczna, Łukasz Simlat, Leszek Lichota oraz Tomasz Ziętek. Film opisuje o 20-letnim Danielu, który sporo już w życiu przebył. Był nawet w zakładzie poprawczym. Wtedy po raz pierwszy pomyślał o wstąpieniu do zakonu. Po opuszczeniu ośrodka zatrzymał się w niewielkiej górskiej miejscowości. Zaprzyjaźnił się z proboszczem. Kiedy ksiądz wyjechał, Daniel dla zabawy przebrał się w jego szaty liturgiczne. Zaczął odprawiać msze, a jego metody katechizacji wiernych wzbudzały zdumienie. Nie podobały się zwłaszcza kościelnej Lidii. Z czasami ludzie rozpoczęli ufać Danielowi. Wszyscy, poza córką Lidii, Martą, która coraz częściej kwestionowała jego sposoby. Daniel postanowił oszukiwać wiernych do momentu, aż nie wprowadzi w życie jednego ze własnych planów. Boże Ciało to historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie fantazjuje, aby pozostać księdzem. Po paru latach odsiadki chłopiec zostaje warunkowo zwolniony, a potem skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Zamiast się tam udać, Daniel kieruje się do lokalnego kościoła, gdzie zaprzyjaźnia się z proboszczem. Kiedy, pod nieobecność duchownego, nagle nadarza się okazja, chłopiec wykorzystuje ją i udając księdza rozpoczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Od początku jego sposoby ewangelizacji budzą kontrowersje wśród obywateli, bardzo w oczach surowej kościelnej Lidii. Z czasami jednakże nauki i charyzma fałszywego księdza zaczynają poruszać ludzi pogrążonych w tragedii, która wstrząsnęła miejscową społecznością kilka miesięcy poprzednio. Tymczasem w miasteczku zjawia się zamierzchły kumpel Daniela z poprawczaka, a córka kościelnej, Marta, coraz mocniej rozpoczyna kwestionować duchowość młodocianego księdza. Wszystko to powoduje, że chłopakowi grunt rozpoczyna palić się pod nogami. Rozdarty między sacrum i profanum bohater znajduje w swoim życiu świeży, kluczowy cel. Postanawia go zrealizować, nawet jeżeli jego sekret miałaby wyjść na jaw... Film Boże Ciało to historia oparta na faktach, zainspirowana realnymi zdarzeniami o chłopaku, który po wyjściu z zakładu poprawczego postanawia udawać księdza. W jego rolę brawurowo wciela się uznawany za jedno z głównych odkryć aktorskich ostatecznych lat – Bartosz Bielenia.


Film Boże Ciało miał swoją premierę w 2019 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Polska. Za reżyserię odpowiada Jan Komasa. Za scenariusz odpowiedzialny był Mateusz Pacewicz. Zaliczamy go do gatunku Obyczajowy. Strona z filmem Boże Ciało została wyświetlona u nas 23759 razy, a video otrzymało 5475 polubień. Co więcej, aż 85% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 16.06.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Boże Ciało (2019) w najlepszej jakości w wersji Polskiej.


Boże Ciało cały film lektor PL

Cały film Boże Ciało to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 5475 lajków!


Obejrzyj Boże Ciało z napisami PL

Boże Ciało napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Boże Ciało zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Polska, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Boże Ciało CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Jan Komasa i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2019 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Boże Ciało z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta Mateusz Pacewicz z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2019 roku. Tak czy inaczej, to co w Boże Ciało z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Obyczajowy dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 16.06.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Boże Ciało za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2019 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 85% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Boże Ciało bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Boże Ciało cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Boże Ciało vider i inne produkcje z gatunku Obyczajowy na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Boże Ciało w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 23759 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2019 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Jan Komasa, scenarzysta Mateusz Pacewicz oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Boże Ciało zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Boże Ciało zerknij przyciągnie widzów Polska przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 85% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Boże Ciało zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Boże Ciało w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 5475 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Boże Ciało HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych