Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Boscy / Competencia oficial

(2021)
Boscy
Nagrody: Film dostał 2 nominacje
Premiera: 13 maja 2022 (Polska)
Produkcja: Hiszpania
Wyświetleń: 71344
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 2815
Oceń: | 84% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 15.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Boscy

Bogaty biznesmen wynajmuje znanego reżysera, żeby pomógł mu nakręcić energiczny hit.


Ekscentryczny milioner postanawia utworzyć hit, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po niezastąpionych z niezastąpionych. Na fotelu reżysera zasiada zatem równie znana co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do najważniejszych ról w hicie angażuje realne legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w własnych kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i pobłażliwie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli odnaleźć jednakże wspólny język i mierzyć się z dziedzictwem swoich karier. Pytanie jedynie, kto z nich pozostanie na placu boju, gdy po raz pierwszy wybrzmi znane: „Kamera i… akcja!”?


Film Boscy to hiszpańsko-argentyński komediodramat, za którego reżyserię odpowiedzialni są Mariano Cohn i Gastón Duprat, zaś scenariusz spisał wraz z nimi Andrés Duprat. W hicie zagrali pomiędzy innymi Penélope Cruz, Antonio Banderas, Oscar Martínez, José Luis Gómez, Manolo Solo, Nagore Aranburu, Irene Escolar, Pilar Castro oraz Koldo Olabarri. Boscy opisuje historię ekscentrycznego milionera, który postanawia utworzyć hit, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po niezastąpionych z niezastąpionych. Na fotelu reżysera zasiada zatem równie znana co kontrowersyjna Lola Cuevas, która która do największych ról w hicie angażuje realne legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero oraz ikonę teatru Ivána Torresa. Problem w tym, że obaj panowie, choć w własnych kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i pobłażliwie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli odnaleźć jednakże wspólny język i mierzyć się z dziedzictwem swoich karier. Pytanie jedynie, kto z nich pozostanie na placu boju, gdy po raz pierwszy wybrzmi znane: "Kamera i akcja"? Film Boscy jest humorystyczną, niecodzienną, szaloną i odważną komedią, która na własny sposób jest parodią świata kinematorafii ukazaną od środka.


Film Boscy miał swoją premierę w 2021 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Hiszpania. Za reżyserię odpowiada Mariano Cohn / Gastón Duprat. Za scenariusz odpowiedzialny był Mariano Cohn / Gastón Duprat / .... Zaliczamy go do gatunku Dramat / Komedia. Strona z filmem Boscy została wyświetlona u nas 71344 razy, a video otrzymało 2815 polubień. Co więcej, aż 84% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 15.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Boscy (2021) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Boscy online oglądaj, Boscy gdzie obejrzeć, Boscy zalukaj cda, Boscy cały film do obejrzenia, Boscy oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Boscy

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych