Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Bitwa o Gallipoli / Deadline Gallipoli

(2015)
Bitwa o Gallipoli
Produkcja: Australia
Wyświetleń: 56222
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 2347
Oceń: | 85% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 28.09.2023

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Bitwa o Gallipoli cały serial 2015 - oglądaj online

Rok 1915. Trzech korespondentów wojennych wyrusza wraz z Armią Brytyjską na półwysep Gallipoli, by omówić dzieje toczonej tam potyczki.


Miniserial pokazuje działania wojenne wojsk alianckich na półwyspie Gallipoli z perspektywy korespondentów prasowych. Reporterzy wojenni z Anglii razem z australijskimi kumplami próbują doprowadzić do ewakuacji dziesiątków tysięcy żołnierzy z błędnie prowadzonej inwazji na cieśniny wokoło Stambułu. Dziennikarze obecni w szeregach wojska ujawniają niekompetencje dowództwa i nieprzygotowanie logistyczne. W okopach z kamerą znajduje się Phillip Schuler (Sam Worthington), którego rodzinka pochodzi z Austrii. Do Turcji dociera na statku pełniącym rolę szpitala polowego. Za wsparciem kamery rejestruje nie jedynie bohaterskie działania żołnierzy, lecz także ich śmierć. Ellis Ashmead Bartlett (Hugh Dancy) przez większość kampanii dardanelskiej towarzyszy oficerom w sztabie podczas tworzenia taktyki, którą uznaje za jedną z najważniejszych przyczyn wysokich strat w ludziach. Charles Bean (Joel Jackson) przebywa z walczącymi na pierwszej linii frontu. Na plażach Gallipoli tworzy własne relacje dla australijskich mediów. Pod koniec trwania inwazji do reporterskiego składu dołącza Keith Murdoch (Ewan Leslie), który dzięki rządowym kontaktom i znajomościom wśród zamożnych australijskich rodzin przekazuje najwyższym władzom realne info o przebiegu batalii.


Serial Bitwa o Gallipoli miał swoją premierę w 2015 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Australia. Zaliczamy go do gatunku Wojenny. Strona z serialem Bitwa o Gallipoli została wyświetlona u nas 56222 razy, a video otrzymało 2347 polubień. Co więcej, aż 85% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 28.09.2023. Zapraszamy do obejrzenia serialu Bitwa o Gallipoli (2015) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Bitwa o Gallipoli cały serial lektor PL

Cały serial Bitwa o Gallipoli to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że serial online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 2347 lajków!


Obejrzyj Bitwa o Gallipoli z napisami PL

Bitwa o Gallipoli napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym serialu Bitwa o Gallipoli zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Australia, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Bitwa o Gallipoli CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego serialu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2015 roku również wyróżniają się na tle innych seriali tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Bitwa o Gallipoli z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego serialu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2015 roku. Tak czy inaczej, to co w Bitwa o Gallipoli z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Wojenny dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie serialowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 28.09.2023 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały serial Bitwa o Gallipoli za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2015 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 85% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Bitwa o Gallipoli bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Bitwa o Gallipoli cały serial bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych seriali w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Bitwa o Gallipoli vider i inne produkcje z gatunku Wojenny na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały serial online Bitwa o Gallipoli w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 56222 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2015 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser , scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Bitwa o Gallipoli zalukaj – jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio powstały. Bitwa o Gallipoli zerknij przyciągnie widzów Australia przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 85% użytkowników lubiących ten serial? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Bitwa o Gallipoli zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Bitwa o Gallipoli w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 2347 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym serialu Bitwa o Gallipoli HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych