Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Bilet do raju

(2022)
Bilet do raju
Premiera: 30 września 2022 (Polska premiera kinowa)
Produkcja: USA
Reżyseria: Ol Parker
Scenariusz: Ol Parker, Daniel Pipski
Wyświetleń: 90183
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 6732
Oceń: | 85% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 19.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Bilet do raju

Rozwiedziona para wyrusza w podróż na wyspę Bali, żeby odwieść córkę od podjęcie błędnej ich zdaniem decyzji o wyjściu za małżonek.

Film Bilet do raju to amerykańska komedia romantyczna, za reżyserię której odpowiedzialny jest Ol Parker, zaś scenariusz do hitu spisał wraz z nim Daniel Pipski, a za produkcję odpowiada studio Universal Pictures. W hicie zagrali pomiędzy innymi George Clooney, Julia Roberts, Kaitlyn Dever, Billie Lourd oraz Lucas Bravo. Bilet do raju opisuje historię rozwiedzionej pary, która wyrusza w podróż na tropikalną wyspę Bali w Indonezji. Nie jadą tam jednakże w celu pojednania się po latach czy oglądania cudownych widoków. Wyjeżdżają, żeby odwieść córkę od podjęcia błędnej i fatalnej ich zdaniem decyzji o wyjściu za małżonek za poznanego tam chłopca. Wciąż są przekonani, że ślub był ich najważniejszym życiowym błędem, który popełnili sporo lat temu. Chcą przed tym uchronić własne jedyne dziecię. Ale czy na pewno ich plan wypali? Dwoje rozwiedzionych rodziców udaje się na Bali, kiedy dowiaduje się, że ich córka Lily planuje poślubić lokalnego Gede, którego właśnie poznała. Postanawiają współpracować, żeby sabotować ślub i zapobiec popełnieniu przez Lily tego samego błędu, który oni popełnili dwadzieścia pięć lat temu. Film Bilet do raju jest romantyczną komedią w gwiazdorskiej obsadzie, w której z pewnością można się spodziewać wielu interesujących zwrotów akcji, dużej dawki humoru oraz oczywiście happy endu.


Film Bilet do raju miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Ol Parker. Za scenariusz odpowiedzialny był Ol Parker / Daniel Pipski. Zaliczamy go do gatunku Komedia rom.. Strona z filmem Bilet do raju została wyświetlona u nas 90183 razy, a video otrzymało 6732 polubień. Co więcej, aż 85% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 19.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Bilet do raju (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Bilet do raju online oglądaj, Bilet do raju gdzie obejrzeć, Bilet do raju zalukaj cda, Bilet do raju cały film do obejrzenia, Bilet do raju oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Bilet do raju

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych