Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Batman / The Batman

(2022)
Batman
Świat: DC
Premiera: 4 marca 2022 (Polska)
Produkcja: USA
Reżyseria: Matt Reeves
Scenariusz: Matt Reeves, Peter Craig
Wyświetleń: 19353
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 2711
Oceń: | 81% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 20.03.2023

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Opis filmu Batman

Batman i James Gordon stawiają czoła nieprzewidywalnemu Człowiekowi-Zagadce w skorumpowanym Gotham City.


Dwa lata pod postacią Batmana (Robert Pattinson) i obawa w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne zobaczył straszliwe oblicze Gotham City. Mając u boku tylko garstkę zaufanych sprzymierzeńców - w tym Alfreda Pennywortha (Andy Serkis) i porucznika Jamesa Gordona (Jeffrey Wright) - i występując przeciw sitwie skorumpowanych urzędników oraz osobistości, samotny mściciel stał się w mniemaniu mieszkańców miasteczka jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany morderca w sadystyczny i wyrachowany sposób dręczy elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie własnego dochodzenia napotyka takie postacie jak Selina Kyle, nazywana Kobietą-Kot (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot, czyli Pingwin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) i Edward Nashton, tudzież Człowiek-Zagadka (Paul Dano). Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszany do szukania świeżych kompanów, aby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna dręczących Gotham City.


Film Batman (2022) to amerykański fantastycznonaukowy hit akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterze o tym samym imieniu wydawnictwa DC Comics. Za reżyserię hitu odpowiedzialny jest Matt Reeves, zaś scenariusz do hitu spisał wraz z nim Peter Craig. W hicie zagrali pomiędzy innymi Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Andy Serkis, Colin Farrell, Jeffrey Wright, John Turturro, Peter Sarsgaard oraz Jayme Lawson. Akcja hitu Batman (2022) ma miejsce podczas drugiego roku potyczki z przestępczością, gdzie Batman ściga Człowieka-Zagadkę, seryjnego mordercę, którego celem jest elita mieszkańców Gotham City. Odkrywa korupcję, która łączy się z jego swoją rodzinką podczas dochodzenia i jest zmuszany odnaleźć świeżych sprzymierzeńców, by złapać Człowieka-Zagadkę i postawić skorumpowanych przd wymiarem sprawiedliwości. Dwa lata pod postacią Batmana i obawa w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne zobaczył straszliwe oblicze Gotham City. Mając u boku tylko garstkę zaufanych sprzymierzeńców - w tym Alfreda Pennywortha i porucznika Jamesa Gordona - i występując przeciw sitwie skorumpowanych urzędników oraz osobistości, samotny mściciel stał się w mniemaniu mieszkańców miasteczka jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany morderca w sadystyczny i wyrachowany sposób dręczy elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie własnego dochodzenia napotyka takie postacie jak Selina Kyle, nazywana Kobietą-Kot, Oswald Cobblepot, czyli Pingwin, Carmine Falcone i Edward Nashton, tudzież Człowiek-Zagadka. Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszany do szukania świeżych kompanów, aby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna dręczących Gotham City. Film Batman (2022) jest mocnym, pełnym akcji thrillerem, który przedstawia Batmana we wczesnych latach życia, walczącego o równowagę w Gotham City.


Film Batman miał swoją premierę w 2022 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Za reżyserię odpowiada Matt Reeves. Za scenariusz odpowiedzialny był Matt Reeves / Peter Craig. Zaliczamy go do gatunku Akcja / Sci-Fi. Strona z filmem Batman została wyświetlona u nas 19353 razy, a video otrzymało 2711 polubień. Co więcej, aż 81% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 20.03.2023. Zapraszamy do obejrzenia filmu Batman (2022) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Tagi: Batman online oglądaj, Batman gdzie obejrzeć, Batman zalukaj cda, Batman cały film do obejrzenia, Batman oglądaj bez limitów.

Opinie widzów o filmie Batman

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych