Oglądaj film online

Pobierz film

Zobacz zwiastun

Astel

(2021)
Astel
Premiera: 12 września 2021 (Światowa premiera)
Produkcja: Francja, Senegal
Reżyseria: Ramata Sy
Wyświetleń: 90962
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 6347
Oceń: | 83% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 15.04.2024

Oglądaj cały film online

Kliknij tutaj - omiń limity i reklamy

Lektor PL Napisy PL ENG

Astel cały film 2021 - oglądaj online

Młoda kobieta imieniem Astel mieszkająca w niewielkiej wiosce na północy Senegalu jest szczególnie  mocno powiązana z tatą, któremu codziennie pomaga przy wypasie krów w...


Młoda kobieta imieniem Astel mieszkająca w niewielkiej wiosce na północy Senegalu jest szczególnie  mocno powiązana z tatą, któremu codziennie pomaga przy wypasie krów w buszu. Gdy pewnego dnia tata uświadamia sobie, że Astel nie jest już małą dziewczynką, odsuwa ją od siebie, co mocno ją rani.


Film Astel miał swoją premierę w 2021 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. Francja / Senegal. Za reżyserię odpowiada Ramata Sy. Zaliczamy go do gatunku Dramat / Krótkometrażowy. Strona z filmem Astel została wyświetlona u nas 90962 razy, a video otrzymało 6347 polubień. Co więcej, aż 83% oglądających poleca ten film. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 15.04.2024. Zapraszamy do obejrzenia filmu Astel (2021) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Astel cały film lektor PL

Cały film Astel to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że film online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 6347 lajków!


Obejrzyj Astel z napisami PL

Astel napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym filmie Astel zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w Francja / Senegal, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Astel CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego filmu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista Ramata Sy i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2021 roku również wyróżniają się na tle innych filmów tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Astel z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego filmu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2021 roku. Tak czy inaczej, to co w Astel z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Dramat / Krótkometrażowy dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie filmowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 15.04.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały film Astel za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2021 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 83% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Astel bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Astel cały film bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych filmów w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Astel vider i inne produkcje z gatunku Dramat / Krótkometrażowy na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały film online Astel w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 90962 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2021 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser Ramata Sy, scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Astel zalukaj – jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio powstały. Astel zerknij przyciągnie widzów Francja / Senegal przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 83% użytkowników lubiących ten film? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Astel zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Astel w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 6347 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym filmie Astel HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych