Oglądaj serial online

Zobacz zwiastun

Altered Carbon

(2018)
Altered Carbon
Nagrody: Serial dostał 1 nagrodę i 5 nominacji
Twórca: Laeta Kalogridis
Produkcja: USA
Wyświetleń: 72887
Wersja: Lektor PL, Napisy PL, ENG
Ulubione: 3268
Oceń: | 88% oglądających poleca.
Ostatnia aktualizacja 27.02.2024

Oglądaj cały serial online

Wybierz sezon

Altered Carbon cały serial 2018 - oglądaj online

Daleka przyszłość, gdzie świadomość można przenosić z ciała do ciała. Pewien buntownik zostaje przywrócony do życia, żeby rozwiązać skomplikowaną sprawę zabójstwa.


"Altered Carbon", na podstawie typowej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca powieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia. Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w trakcie powstania przeciw nowemu porządkowi. Jego umysł został uwięziony w lodzie na długie stulecia – do momentu kiedy niewyobrażalnie zamożny i długowieczny Laurens Bancroft zaoferował mu szansę na powtórne życie. W zamian Takeshi musi podjąć się dochodzenia w sprawie zabójstwa... samego Bancrofta.


Serial Altered Carbon miał swoją premierę w 2018 roku. Nagrania odbyły się w krajach takich jak m.in. USA. Zaliczamy go do gatunku Sci-Fi. Strona z serialem Altered Carbon została wyświetlona u nas 72887 razy, a video otrzymało 3268 polubień. Co więcej, aż 88% oglądających poleca ten serial. Ostatnia aktualizacja pliku video miała miejsce 27.02.2024. Zapraszamy do obejrzenia serialu Altered Carbon (2018) w najlepszej jakości w wersji Lektor PL, Napisy PL, ENG.


Altered Carbon cały serial lektor PL

Cały serial Altered Carbon to produkcja naprawdę warta uwagi i to bez względu na to, czy należysz do miłośników tego gatunku. Wybitna gra aktorska, ciekawy scenariusz i imponujące efekty audiowizualne sprawią, że serial online powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom kinowych produkcji. Sprawdź więcej informacji o tym hicie, który otrzymał u nas aż 3268 lajków!


Obejrzyj Altered Carbon z napisami PL

Altered Carbon napisy PL to godny przedstawiciel swojego gatunku – i nie jest to przypadek. Swój sukces bowiem zawdzięcza on wysokiej jakości na niemal każdej płaszczyźnie. Widzowie i recenzenci zachwycają się głównie grą aktorską, która w całym serialu Altered Carbon zalukaj wypadła naprawdę świetnie. Zarówno pierwszoplanowi bohaterowie w USA, jak i postacie z drugoplanowe prezentują się doskonale. Czy na tej podstawie można rzec, że Altered Carbon CDA jest tak unikalny dzięki aktorom? Po części tak, ale to nie koniec zalet tego serialu. Jego reżyserią zajął się doświadczony specjalista i jest to widoczne zarówno w fabule, jak i w błyskotliwych dialogach. Sami bohaterowie hitu z 2018 roku również wyróżniają się na tle innych seriali tego gatunku. W całej historii nie brak wątków dowcipnych, lecz jest tu także czas na poważniejsze refleksje. Mocną stroną hitu Altered Carbon z dubbingiem PL są oprawa audiowizualna oraz efekty specjalne. Scenarzysta z ekipą stanęli tu na wysokości zadania, a niektóre sceny całego serialu naprawdę robią wrażenie – zwłaszcza gdyby porównać go do innych produkcji z 2018 roku. Tak czy inaczej, to co w Altered Carbon z lektorem PL wypadło najlepiej, to zdecydowanie ścieżka dźwiękowa. Muzyka z gatunku Sci-Fi dobitnie oddaje klimat tego, co widać na ekranie, a jej realizacją zajęli się popularni ludzie ze świata muzyki. Jeżeli cenisz sobie serialowy soundtrack, to ta produkcja zaktualizowana w dniu 27.02.2024 cię nie zawiedzie! Sprawnie rozpisane postacie, doskonała muzyka, imponujący scenariusz – no czego można chcieć więcej? Cały serial Altered Carbon za darmo to niemal arcydzieło, z którym w 2018 roku powinni zapoznać się wszyscy miłośnicy kina. Wystarczy obejrzeć go raz, a tytuł uwielbiany przez 88% widzów na pewno stanie się jedną z cenionych pozycji w twojej głowie, do której regularnie będziesz wracać!


Gdzie obejrzeć Altered Carbon bez limitów i bez reklam?

A zatem gdzie obejrzeć Altered Carbon cały serial bez rejestracji i bez logowania? Oto jest pytanie! W naszym serwisie wyszukasz ten, jak i wiele innych seriali w wysokiej jakości – co najmniej Full HD. Możesz wyszukać Altered Carbon vider i inne produkcje z gatunku Sci-Fi na naszej stronie. Wystarczy mieć w miarę dobre połączenie z internetem, a będziesz mógł oglądać wszystko bez limitu! Cały serial online Altered Carbon w języku polskim wyróżnia się doskonałym scenariuszem i ścieżką dźwiękową. Tę stronę wyświetlono już 72887 razy, a więc próżno szukać czegoś lepszego wśród produkcji z 2018 roku – a szczególnie w obrębie tego gatunku. Prawdą jest, że reżyser , scenarzysta oraz cała reszta ekipy wykonała ciężką pracę, której efektem jest Altered Carbon zalukaj – jeden z najlepszych seriali, jakie ostatnio powstały. Altered Carbon zerknij przyciągnie widzów USA przede wszystkim interesującą historią i super oprawą audiowizualną. Chcecie przekonać się o tym na własnej skórze tak jak 88% użytkowników lubiących ten serial? Utwórz konto na naszej stronie i wyszukaj Altered Carbon zaq2 już dziś! Nadal wahasz się, czy jest sens obejrzeć Altered Carbon w całości po polsku? Wyszukaj tytuł i przekonaj się sam. Gwarantujemy, że skoro hit otrzymał 3268 polubień to będziesz żałować czasu poświęconego na oglądanie! Zapraszamy na seans z lektorem, dubbingiem i napisami.

Opinie widzów o całym serialu Altered Carbon HD

Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Sortowanie według najpopularniejszych